reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Joan teraz to juz z górki:-)

od 23.04 leci mi zwolnienie płatne z ZUS ale jak narazie nie zobaczyłam ani grosza od nich jeszcze!!:wściekła/y:
 
Dobra laski muszę się ruszyć, bo nikt za mnie nie posprząta a po weekendzie trochę się tego nazbierało.

A i dla wszystkich brzuszków:
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka:laugh2:
 

Załączniki

  • 0058misie(gify.city24h).gif
    0058misie(gify.city24h).gif
    13,1 KB · Wyświetleń: 49
Mika jezeli pójdziesz do szpitala i na czas twojego tam pobytu to Twoj mąż może się starać o zasilek opiekunczy na młodsze dzieci, musi się nimi zając przecież. Wtedy za te parę dni dostaje 100% wynagrodzenia
 
Mika jezeli pójdziesz do szpitala i na czas twojego tam pobytu to Twoj mąż może się starać o zasilek opiekunczy na młodsze dzieci, musi się nimi zając przecież. Wtedy za te parę dni dostaje 100% wynagrodzenia
a póxniej jak mama już jest w domku? słyszałam że mozna dostać 2 tyg z tym że płatne 80 %:baffled:
 
hej dziewczyny, ja niestety w pracy ale na razie plus taki że luzik i mogę tu zajrzeć :) w domu bym nie miała czasu :)

z tego co ja wiem mąż może wziąć opiekę albo na żonę albo na dzieci (na małżonkę chyba do 14 dni w roku a na dzieci do 60) ale to jest płatne 80% no i na to bierze się zwolnienei od lekarza
urlop okolicznosciowy z tytułu urodzenia dziecka - 2 dni (dla ojca)
 
hej dziewczyny, ja niestety w pracy ale na razie plus taki że luzik i mogę tu zajrzeć :) w domu bym nie miała czasu :)

z tego co ja wiem mąż może wziąć opiekę albo na żonę albo na dzieci (na małżonkę chyba do 14 dni w roku a na dzieci do 60) ale to jest płatne 80% no i na to bierze się zwolnienei od lekarza
urlop okolicznosciowy z tytułu urodzenia dziecka - 2 dni (dla ojca)
a jaki lekarz daje to zwolnienie? w szpitalu, czy mój gin, czy rodzinny, a może pediatra hehehhe :-D
 
reklama
Do góry