reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

To ja cię też podziwiam jak Mika i nie wyobrażam sobie jak to będzie jak ja w domu będę miała nastolatkę. Ja swoim rodzicom dałam nieźle popalić i może to się zemści? Bo jak widzę co teraz dzieciaki rajcuje to jestem przerażona.
Trzymaj się...i oby to się już uspokoiło.
no własnie... jak widze jak moja kochana grzeczniutka córeczka zmienia sie pod wpływem otoczenia, głównie szkolnego to mnie jasny szlag trafia, czasem sama jej nie poznaję.:baffled:
 
reklama
Oj Mika otoczenie szkolne ma do tego że ma większy autorytet niż rodzicie!! dzieciaki czesciej korzystają z rad koleżanek i kolegów niz pytać nas o zdanie.
tego zmienić się nie da bo odseparować towarzystwo jest bardzo ciężko, jest to bardzo trudne zagadnienie w sferze psychologicznej!
 
na naukę to już za późno!
Efe jego słowa nie przeraziły wcale odpowiedział że mam przestać pieprzyć i tyle!
kurwiozy z nim dostaję!!
gromy lecą ostatnio w moim domu na wszystkich! włącznie z Małą;-) złościca się zrobiła jak mało kto tzn po mamusi chyba:-)
Ale ja też coś ostatnio nerwowa jestem ,byle czego się stresuję:eek:
 
He, he juz widze te nerwowke w sierpniu:-DKazdy skurcz bedziemy konsultowac wzajemnie:-D:-D
Witam. Zimno, pada ogolnie pogoda bleeee:no::no:
 
a jeszcze dzisiaj rozpoczęłam ostatni miesiąć opieki na MŁodym:-( cholercia tak się przywiązałam do niego prze te prawie 2 lata że wiem ze na koniec miesiąca będę przeżywać to jakby mi ktoś odebrał coś mojego!!
 
po wakacjach idzie do przedszkola:-( poprzednie wakacje spędził prawie całe z nami, nawet na wyjazdy działkowe z nami jechał
 
reklama
Do góry