reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Wasze kwadraciki ale i ja mam dreszcze emocji. Z drugiej strony wiecie co was czeka a ja nadal nie świadoma. Jutro mamy na szkole rodzenia oddział położniczy zwiedzać, więc dopiero się przestraszę.
 
witam czerwcowo:-)
ja juz od 5.20 na nogach:szok: zastanawiam się czy gdzieś nie zasne na spacerze!
Sredniak pojechał na 5 dni do Wisły na zieloną szkołę, porobione w chacie z grubsza zaraz pranie powieszę i krupnik gotuje.
Generalnie to chyba za intensywnie "żyję"
wieczorami dychać nie mogę i śpię na pół siedząco
stresy mam takie co doprowadząją mnie do płaczu:no: jutro wystawienie u Starszego ocen, z 5 zagrożeń zostało mu 1:wściekła/y:!!!!!!!!!!jak nie zaliczy tej fizyki to powiedziałam mu ze zamienię jego beztroskie życie w piekło!!!!!!!
 
witam czerwcowo:-)
ja juz od 5.20 na nogach:szok: zastanawiam się czy gdzieś nie zasne na spacerze!
Sredniak pojechał na 5 dni do Wisły na zieloną szkołę, porobione w chacie z grubsza zaraz pranie powieszę i krupnik gotuje.
Generalnie to chyba za intensywnie "żyję"
wieczorami dychać nie mogę i śpię na pół siedząco
stresy mam takie co doprowadząją mnie do płaczu:no: jutro wystawienie u Starszego ocen, z 5 zagrożeń zostało mu 1:wściekła/y:!!!!!!!!!!jak nie zaliczy tej fizyki to powiedziałam mu ze zamienię jego beztroskie życie w piekło!!!!!!!
Witaj Sempe...
To ja Cię podziwiam :tak: jak Ty dajesz rade ze wszystkim? ja czasem już sił nie mam...
 
Jejku Sempe po takim tekście to aż ja się ciebie przestraszyłam, więc mam nadzieję, że na niego też podziała i się weźmie chłopak do nauki.

A co do roboty to u mnie dziś dzień sprzątania. Więc pewnie długo się od kompa nie ruszę.
 
na naukę to już za późno!
Efe jego słowa nie przeraziły wcale odpowiedział że mam przestać pieprzyć i tyle!
kurwiozy z nim dostaję!!
gromy lecą ostatnio w moim domu na wszystkich! włącznie z Małą;-) złościca się zrobiła jak mało kto tzn po mamusi chyba:-)
 
reklama
To ja cię też podziwiam jak Mika i nie wyobrażam sobie jak to będzie jak ja w domu będę miała nastolatkę. Ja swoim rodzicom dałam nieźle popalić i może to się zemści? Bo jak widzę co teraz dzieciaki rajcuje to jestem przerażona.
Trzymaj się...i oby to się już uspokoiło.
 
Do góry