reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

no zrobiłam sobie mega kanapkę :-p
Deli, no racja teraz już tak nie szalej za tym kółkiem :))
Właśnie Gosia pokaż łóżeczko i przewijak! :))
ja nie mam ani jednego ani drugiego jeszcze :baffled: więc oglądam wszystkie z ciekawością i zachłannością :))

Ja te jeszcze nie mam, ale wybrane już są :-), ale z miłą chęcią oglądam inne :-).
Nie no więcej niż 160-170 nie jeżdżę :-):-) więc spokojnie.
 
reklama
link do zdjęcia łóżeczka wstawiłam na odpowiednim wątku ;-) a przewijak taki na łóżeczko.. niebieski w sloniki ;-) nie mam zdjęcia...
 
No już myślałam że zostane do końca niedzieli bez netu :wściekła/y: ucieło mi jak to ostatnio często bywa grrrr ale wrócił ciekawe na ile....
Gosia super to łóżeczko :tak:
ja już nie mogę się doczekać aż skończy się sesja i ten semestr (zostało całe szczęście już tylko dwa tygodnie uff) i wtedy zacznę łowy pełną parą na wózek i inne takie :-) oby tylko sił starczyło mi na szukanie :))
 
Ja sie na dzis pozegnam, cos mi zaszkodzilo i zawartosc mojego zoladka wyladowala, no wiecie gdzie:baffled::baffled::baffled:Dalej cos mnie nudzi.

Dobranoc:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
ojj to coś się nie przyjeło, czasem lepiej zwrócić niż się miałabyś męczyć całą noc, może przejdzie szybko, oby!
spokojnej nocki :tak:

No i ja też już się pożegnać muszę choć wcale mi się nie chce, ale jeszcze w notatki trzeba pozaglądać raz, bo jutro mam zaliczenie a nie przerobiłam całego materiału z czystego lenistwa więc jeszcze z godzinę posiedzę :baffled:

DOBREJ NOCKI i do jutra :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wiem, ze to nie ten wątek ;-) że mamy wątek o wyprawkach...ale tak się ucieszyłam z tego łóżeczka... przynajmniej jedna rzecz spadła mi z listy...

właśnie przejrzałam listę i zaznaczyłam rzeczy, które koniecznie powinnam kupić w najbliższym czasie... sporo tego, ale coraz trudniej mi chodzić po sklepach, na mojego męża mogę liczyć tylko w weekendy a policzyłam, że zostało ich zaledwie kilka... z czego w ostatnie2-3 pewnie nie będę miała ochoty wogóle się ruszać....
 
reklama
a ja sie dopiero witam wieczornie :-)

kolejny piękny dzień spędzony nad jeziorkiem - wygrzałam sie na soneczku na zapas bo nie wiadomo iedy będzie kolejny ładny weekend... Objadłam sie mieskiem z grilla i teraz troszke posiedze w necie
 
Do góry