reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

ja na kolację mam coś jakby mini pizze z kiełbaską i mozzarellą, ciasto jak na bułeczki tylko młody chciał nie zawijane wiec takie place wyjdą.
 
reklama
aneczka, czy ja moglabym prosic przepis na to cudowne ciasto biszkoptowe wyzej? :sorry::rofl2:
 
Wróciłam od rodziców
Poszalałam autkiem :) uwielbiam to :)

Witam nową sierpnióweczkę
Ania gratuluje córeczki
 
i ja witam nową sierpniówkę :))
rozpogodziło się u mnie na dobre :)) mam nadzieję że jutro już nie wrócą deszcze i będzie słonko jak teraz :))

Deli Ty rajdowcem powinnaś zostać skoro lubisz poszaleć za kółkiem ;-):-D
No głód mnie dopadł ide znaleźć coś na kolację, ciekawe tylko czy znajdę :-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czesc dziewczyny!

Ja po imprezowym weekendzie. Wczoraj bylismy na chrzcinach i bylo super sympatycznie (i niestety bardzo smacznie..). Dzisiaj 18-stka mojego chrzesniaka z kolei (no i nie trzeba dodawac, ze byl tort..) obawiam sie, ze kolejny kg mi po tych dwoch dniach przybedzie...

ale wrocilam do domu z lozeczkiem i przewijakiem ;-)
 
Deli Ty rajdowcem powinnaś zostać skoro lubisz poszaleć za kółkiem ;-):-D

Uwielbiam pędzić, ale teraz jeżdżę wolniej, bo nie jeżdżę sama :-)

czesc dziewczyny!

Ja po imprezowym weekendzie. Wczoraj bylismy na chrzcinach i bylo super sympatycznie (i niestety bardzo smacznie..). Dzisiaj 18-stka mojego chrzesniaka z kolei (no i nie trzeba dodawac, ze byl tort..) obawiam sie, ze kolejny kg mi po tych dwoch dniach przybedzie...

ale wrocilam do domu z lozeczkiem i przewijakiem ;-)

Gosiu najważniejsze, że imprezy udane :-). Kilogramki jeszcze troszkę, a spadać będą.

A jakie masz łóżeczko i przewijak:confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
no zrobiłam sobie mega kanapkę :-p
Deli, no racja teraz już tak nie szalej za tym kółkiem :))
Właśnie Gosia pokaż łóżeczko i przewijak! :))
ja nie mam ani jednego ani drugiego jeszcze :baffled: więc oglądam wszystkie z ciekawością i zachłannością :))
 
Do góry