reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Witam:tak: u mnie pada deszcz ale wcale mi to nie przeszkadza, bo przez wczorajsza duchote bylam spuchnieta.:baffled:
Chogata wspolczuje problemow ze snem. Nic nie potfafie Ci poradzic bo spie po minimum 8,9 godzin a jak wstaje na siku to zasypiam szybko znow.
Majaam to ja pisalam ze coreczka mojego kuzyna ma wade nieoperacyjna. W poniedzialek jada na konsultacje do Lodzi pomimo ze kardiolog twierdzi ze nie ma sensu...
Ide pod prysznic.
 
reklama
nikt nie chce, kazdy coś ma, on się zrobił taki dziki, gryzie sapie hałasuje w nocy gorzej niż ryczący niemowlak, spać nie można, dzieciom mogę zawsze powiedziec ze zdechło, popłaczą troszkę a potem przejdzie
 
nikt nie chce, kazdy coś ma, on się zrobił taki dziki, gryzie sapie hałasuje w nocy gorzej niż ryczący niemowlak, spać nie można, dzieciom mogę zawsze powiedziec ze zdechło, popłaczą troszkę a potem przejdzie
Spytaj czy w zoologicznym Ci go przyjma.
 
gdyby to była samica to by w zoologicznym wzięli samca raczej nie:/
chyba ze sprzedawca jest miłośnikiem zwierząt a nie je tylko sprzedaje.
ja kiedyś miałam takiego chomika z odzysku:)
 
Ania to jest samiczka, pytałam w sklepie gdzie go kupiłam ze chce oddac za darmo ale nie.
a tak starałam się go oswoić, poswiecałam tyle czasu ale chyba trafiłam na bestie;-) kupiłam dzieciom w grudniu na Mikołaja
 
nikt nie chce, kazdy coś ma, on się zrobił taki dziki, gryzie sapie hałasuje w nocy gorzej niż ryczący niemowlak, spać nie można, dzieciom mogę zawsze powiedziec ze zdechło, popłaczą troszkę a potem przejdzie
uuu gryzie.... no takiego gryzacego potwora to kto zechce???

Aj miałam przerwe w dostawie pradu...gdzieś grzmi no jeszcze tego mi brakuje żeby mi prad zabrali!!!!!!!!!!:wściekła/y::angry:
 
Witam piątkowo:)

W Wawie też parno , goraco i zanosi sie na burze. Nie lubie burzy! Zwlaszcza,że moj mąz wyjechal i wroci dopiero jutro...ale bede tesknila...A dotego na canal+ jest dzis swietny horror! I chyba sie nie powstrzymam,obejrze,a potem bede sie bala...jaki ze mnie glupol:)
 
sempe to ci powiem że tez miałam samiczkę i też roczną mniej więcej oddałam ale miałam komu bo samiczki bardziej dzikie są i dlatego 80% króliczków w sklepach to samczyki , samiczki sobie do hodowli zostawiają.moja musiałam oddać bo też mało oswoić się dawała.
 
reklama
Do góry