reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama
a ja wróciłam ze szkoły i mam małego stresa bo chyba w szkole panuje szkarlatyna i do tego u córy w klasie,a ja nie miałam,moje tez nie,siostrzenice cos pobiera i teraz ja obserwujemy
 
ALGIDA takie mam, śmietankowa krówka:-) pycha!!

Piwonia, musisz teraz się obsewrować, szkarlatyne bardzo trudno złapać.
 
Bała bym się zwierzaka przesyłać pocztą czy nawet kurierem kiedyś oglądałam w tv z ukrytej kamery jak oni traktują nasze paczki-rzucają nimi w siebie i słychać było jak coś się tłucze:dry: a co jak tam ma być kotek-zgroza!!!

Malinka ja pracuje w firmie kurierskiej i to nie jest tak do końca..... jeżdżą różne rzeczy, delikatne również i dojeżdżają w całości ale zwierząt to na pewno się nie przewozi
 
dziewczyny ale jaja dzis mam :-D
córka wczoraj przyniosła w dzienniczku informacje, że zdjęcia dziś od 8-11.30, a do szkoły ma na 11.30 więc o 11 pojechałysmy do szkoły po zdjecia a tu sie okazało, że żadnych zdjec nie ma!!! córka źle przepisała z tablicy i chodziło nie o zdjęcia a zajęcia...a jej klasa własnie konczy lekcje bo na 8... nieźle co??? musiałam ją wytłumaczyć przed panią dlaczego dziś jej nie ma od rana :-D:-D:-D:-D
 
Malinka ja pracuje w firmie kurierskiej i to nie jest tak do końca..... jeżdżą różne rzeczy, delikatne również i dojeżdżają w całości ale zwierząt to na pewno się nie przewozi
no domyślam się że nie zawsze jest tak jak na tym filmie...
A wiem że zwierzęta też się przewozi ale nie wiem jaka to firma bo mój kuzyn jaszczurkę zamawiał i mu przywieżli...
 
reklama
dziewczyny ale jaja dzis mam :-D
córka wczoraj przyniosła w dzienniczku informacje, że zdjęcia dziś od 8-11.30, a do szkoły ma na 11.30 więc o 11 pojechałysmy do szkoły po zdjecia a tu sie okazało, że żadnych zdjec nie ma!!! córka źle przepisała z tablicy i chodziło nie o zdjęcia a zajęcia...a jej klasa własnie konczy lekcje bo na 8... nieźle co??? musiałam ją wytłumaczyć przed panią dlaczego dziś jej nie ma od rana :-D:-D:-D:-D
He he no to ma nie planowany dzień wolnego:-)
 
Do góry