reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama
Spróbuj ten łatwiejszy, mój jest wypasiony na dużą blachę.Do zwijanego pewnie wystrczy połowa porcji.
Muszę robić na każde święta:wściekła/y:
 
toć Malinka nie w paczce tylko tym specjalnym pojemniku do przewożenia zwierząt...
wżyciu bym zwierzaka nie zamknęła w paczce...
oj Kasiu króliczki to ja lubię:)
 
Koty urocze, ja miałam kotkę przeszło 12 lat.
O to długo my swojego kota(jak jeszcze mieszkałam z rodzicami ) to 10 mieliśmy i zdechł-tzn lekarz go uśpil bo kiedyś wypadł nam z balkonu z 3 piętra i lekarz powiedział że jakaś stara kontuzja mu się odrodzila i dostał paraliżu:-(
Ale nie cierpiał dużo bo lekarz go szybko uśpił i mamy cudne wspomnienia nie zapomniany kocur:-D
 
reklama
A nie Malinka poza domem w klatce na dworzu. nie wiem ile ich tam jest ale sporo.
Dziewczynki cisza z tymi ciastami bo mi tu apetyt robicie. Az mi sie makowca zachcialo pic, a nie mam kiedy:baffled::baffled:
 
Do góry