reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Odpocznij Kasiu!!I weż coś lepiej żeby Cie bardziej nie wzieła choroba!!
Miłych snów!!!

Ja też mykam bo już mam wode lekko chłodną ide się opłucze i może jakiś filmik obijże :dry:
DOBRANOC!!
Aniu a Ty idziesz już spać???
 
reklama
Ania juz chyba spi:tak::tak:
A ja juz biore tabletki, syropy nic nie daje, bede w poniedzialek z mmalym na kontroli to lekarz cos mi chyba zapisze.
Idz, idz poloz sie. Dobranoc
 
Wpadam tylko by szepnąć Wam dobranoc, jutro cięzki dzien, trzymajcie kciuki by wszystko sie udało :tak:
Dobrej Nocy
a jutro miłego dnia
:tak::tak::tak:
 
tez raczej nie myslalam do tej pory:tak: najwyrazniej mi sie stres przedporodowy wlaczyl, jak to Aneczka okreslilas;-)

poczekamy zobaczymy, narazie wlacze z angielska sluzba zdrowia bo moja polozna mi kazala sie zarejestrowac w moim 28 tygodniu ale juz nie ma miejsca, ani w 29 ani w 30 ani 31 tygodniu:angry: wyobrazacie sobie? nie ma miejsca i koniec dopiero na 3 czerwca
a ja przeciez mam problemy z zelazem
wiec sie zapisalam do zwyklego lekarza na czwartek, zobaczymy:confused:

Cos zła przychodnia Ci sie trafil mi wizyty wyznacza połozna a w recepcji pani sprawdza która godzina jest wolna.Zadzwon do połoznej i powiedz o całej sytuacji:angry:.Czasmi niestety te baby w recepcji mysla ze jak Polka to nie wie co robic.
 
Wizyty w najblizszym czasie to 25tydz.GP i 28Tydz.połozna i chocby nie wiem co sie działo to masz prawo do wizyty w 28 tyg.
Powinnas miec to w swoich papierach ciazowych.Wyglada to tak
 

Załączniki

  • scan0002.jpg
    scan0002.jpg
    41,4 KB · Wyświetleń: 30
Mewa, a nie ma u was drop in time,godzina w tygodniu kiedy możesz przyjść i jak będziesz pierwsza, albo będzie na tyle mało osób przed toba że cię przyjmie?Bez rejestrowania, przychodzisz i czekasz na swoja kolejkę?
 
Mewa, a nie ma u was drop in time,godzina w tygodniu kiedy możesz przyjść i jak będziesz pierwsza, albo będzie na tyle mało osób przed toba że cię przyjmie?Bez rejestrowania, przychodzisz i czekasz na swoja kolejkę?
Pierwsze słysze ale moj mąż oblukany lepiej niz ja mówi ze jest cos takiego.Walcz jak lwica oswoje prawa Mawa.
 
reklama
hej spiochy:-D:-D:-D
mala tak kopie e od szostej nie spie:dry:
a potem nacpana caly dzien:dry:
dzisiaj do mamy jade... moj terz wszedzie chc jedzic byle w domu nie siedziec:-D
a ja korzystam wycieczek:-D:-D:-D
 
Do góry