reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama
HEEEEJJJJJ DZIEWCZYNKI:)

Witam po baaardzo długim majowym weekendzie:). Wróciliśmy wczoraj w nocy z Augustowa,gdzie wypoczywaliśmy cały tydzień:). Bosko było. Hotelik nad samym Jeziorem Białym. Extra:). Słońce i wielogodzinne sesje na basenie sprawiły,że naładowaliśmy akumulatory do wakacji:)

A co u Was??? juz nadrabiam zaległości-pewnie wszystkiego nie dam rady przeczytac,ale postaram sie...

Wszystkie zdrowe jesteście??

BUZIAKI. Straaasznie sie za Wami stęskniłam:)
 
fajnie mała gra...:-D
a pamiętacie te organy co wam sfotografowałam? mąz przywiózł dziewczynom z chin? starsza już umie grać Do Elizy Bethovena wiecie jaki pięknie??? :-D:-D:-D
 
reklama
Kasia, tylko spokojnie nerwy nie pomogą Ci, wiem wiem łatwo mówić :baffled::baffled::baffled:
ale bedzie dobrze, zobaczysz....trzymam kciuki :tak:
 
Do góry