reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

a my ledwo weszłysmy i zaczeło u nas padać,mam nadzieje ze nie na długo,zimno i wiatr jest,zmarzłam,ale mam teraz luz do 17 bo potem na zebranie
 
reklama
dzien doberek
witam sie
my bylismy na weekend w dublinie na wspanialej wycieczce w doborowym towarzystwie ale niestety po powrocie w poniedzialek wyladowalam w szpitalu z krwawieniem i skurczami
dali mi srodki na krwawienie i zrobili ktg i zbadali ginekologicznie rozwarcia nie ma ale zostawili mnie do dzi i wlasnie wrocilam bo bali sie tych skurczy
dostalam 2 dawni sterydow na rozwoj pluc u malenstwa gdyby doszlo do porodu....odstawili mi aspiryne....
na razie jest ok....mam duzo lezec i odpoczywac:)
 
dzien doberek
witam sie
my bylismy na weekend w dublinie na wspanialej wycieczce w doborowym towarzystwie ale niestety po powrocie w poniedzialek wyladowalam w szpitalu z krwawieniem i skurczami
dali mi srodki na krwawienie i zrobili ktg i zbadali ginekologicznie rozwarcia nie ma ale zostawili mnie do dzi i wlasnie wrocilam bo bali sie tych skurczy
dostalam 2 dawni sterydow na rozwoj pluc u malenstwa gdyby doszlo do porodu....odstawili mi aspiryne....
na razie jest ok....mam duzo lezec i odpoczywac:)
wspolczuje Agus:szok::szok::szok:
mam nadzieje ze teraz bedzie wszystko ok do konca;-)
trzymam kciuki:-D
 
Oj Aga uwazaj na siebie. Na porod to jeszcze duzo za wczesnie:no::no::no:Mam nadzieje ze wszystko bedzie u ciebie dobrze, trzymam kciuki i odpoczywaj
 
basiu nie do okulisty spróbuj do rodzinnego:)
powinien ci dać skierowanie do alergologa ale dodatkowo jak poskarżysz się to coś ci przepisze:)
 
reklama
Do góry