reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama
basiu najlepiej do okulisty chyba po ciąży bo w ciąży często się wzrok pogarsza a to po wszystkim może przejść, ja też się wybieram ale to we wrześniu gdzieś pójdę.
 
witam!
a ja do okulisty 18 ide:),bo ginekolog kazał mi iść na konsultacje czy niema przeciwskazań do naruralnego porodu.
inka dasz rade:)mecząca trasa cię czeka ale z przerwami będzie ok:)
 
basiu najlepiej do okulisty chyba po ciąży bo w ciąży często się wzrok pogarsza a to po wszystkim może przejść, ja też się wybieram ale to we wrześniu gdzieś pójdę.

no mnie niestety tez wzrok sie pogorszył mam jakies -1 teraz a wkurza mnie to niesamowicie bo kilka lat temu robiłam operacje laserową na krótkowzroczność - nie po to zeby teraz z nowu nosic okulary:wściekła/y:jakoś nie wierze zeby po ciąży wróciło mi do 0 - byłoby super ale nie wierze...




faktycznie poczytałam troche o tych kłuciach to chyba przez to ze wszystko rośnie w środku...
 
chyba za raz pękne!!!zjadłam na sniadanko 2 jaka i 2 kromki z serkiem, pomidorkiem i szczypiorkiem i chyba ilościowo przesadziłam bo już mnie zgaga zaczyna meczyć:(:-):-):-):-)
 
reklama
Do góry