reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
cześć dziewczyny :-)
mam pytanko-czy jak robiłyście usg 3D/4D to lekarz dawał wam zdjęcia oraz filmik? i czy robił wtedy jakieś badania, czy tylko oglądaliście dzidziusia?

Izabela, ja mialam takie USG w 20 tym tygodniu. Lekarz robi wszytskie pomiary, jak w normalnym USG, ale co jakis czas przelacza sie na 4D i wtedy widzisz duzo lepiej rysy twarzy etc.. Duzo przyjemniej jest dla rodzicow, obejrzec dziecko w 4D, przynajmniej wszystko widac.

Na koniec lekarz drukuje kilka zdjec (dla Twojego ginekologa wraz z opisem), a dla Was dodatkowo jest plytka z filmem dvd z zapisem calego usg. Swietna pamiatka. Warto sie upewnic na poczatku, ze dostaniecie plytke, zapytaj od razu ;-)
 
wystarczyloby mi normalne zeby zobaczyc kto to hehehhe ale nie mam chyba na co liczyc.....sprawdzaja tylko czy wszystko w porzadku...czy serduszko bije.....no ale nie ma co narzekac......
ja w sumie miałam takie zwykłe,ale wszystko było dokładnie widac,plus kolorki na przepływ krwi właczył i jak serduszko badał i w zupełności takie mi wystarczy
 
Dziś jakis feralny dzień :baffled: Ja sie wypuściłam na zakupy - rano jeszcze prasowałam. W sklepie zadzwoniła babka z przedszkola, że Anielka wymiotowała i narzeka, że boli ja brzuszek. M po nia od razu pojechał, ja sie zdenerwowałam. Jeszcze teraz na trasie do mojego domu jest przebudowa i zawsze na Marsa jest giga korek, w którym stałam... duszno mi sie zrobiło, do domu jak weszłam to odrazu padłam, zaliczyłam opie.... od męża, że zamiast o siebie dbac to ja się na zakupy wypuszczam... Po Anieli poza lekkim kaszlem żadnych oznak choroby, więc M ja wziął ze soba do pracy a ja padłam i niedawno sie dopiero obudziłam... ale trochę strachu się najadłam bo taka dziwnie rozdygotana byłam...

PIWONIA - ZDROWIA!!!

ANIASO ja oglądałam kiedys dzień dobry TVN i byli ludzie z labladorem - mam dla Ciebie smutna wiadomość - te psy baaardzo późno dojżewają i w 4 lata zdemolował im cały dom, bo to takie wiczne szczeniaki:baffled:
 
Izabela, ja mialam takie USG w 20 tym tygodniu. Lekarz robi wszytskie pomiary, jak w normalnym USG, ale co jakis czas przelacza sie na 4D i wtedy widzisz duzo lepiej rysy twarzy etc.. Duzo przyjemniej jest dla rodzicow, obejrzec dziecko w 4D, przynajmniej wszystko widac.

Na koniec lekarz drukuje kilka zdjec (dla Twojego ginekologa wraz z opisem), a dla Was dodatkowo jest plytka z filmem dvd z zapisem calego usg. Swietna pamiatka. Warto sie upewnic na poczatku, ze dostaniecie plytke, zapytaj od razu ;-)
dzięki bardzo, lekarz od razu powiedział żeby wziąć ze sobą pendrivea to nam nagra albo na płytkę, ale jak się pytałam o jakieś badania (pomiary) to mówił, że takie wykonuje się na 2D, a nic nie mówił o przełączeniu na to usg. mówił, że na 4D pooglądamy sobie maluszka, ale zobaczymy na miejscu, co z tego wyniknie :tak::-)
 
reklama
Do góry