reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Piwonia czyli nie jest za dobrze?? Mam nadzieje ze wszystko wroci do normy niedlugo urodzisz ciaze tez oslabia serce bo to wysilek, moze pozniej bedzie lepiej. Mam nadzieje
 
reklama
Piwonia czyli nie jest za dobrze?? Mam nadzieje ze wszystko wroci do normy niedlugo urodzisz ciaze tez oslabia serce bo to wysilek, moze pozniej bedzie lepiej. Mam nadzieje
na razie lakerka powiedziła,zeby sie nie denerwowac echo ma rozwiać wątpliwosci czy to jest groźne czy nie,wiec czekam
dobrze,że mam je juz za tydzień w sobote
 
Mam nadzieje Piwonia ,że to nie bedzie z serduszkiem nic grożnego,strasznie mi Cie szkoda bo ciągle masz jakieś problemy zdrowotne jak nie z dziecmi to z sobą i nawet nie masz kiedy odpocząć
 
Mam nadzieje Piwonia ,że to nie bedzie z serduszkiem nic grożnego,strasznie mi Cie szkoda bo ciągle masz jakieś problemy zdrowotne jak nie z dziecmi to z sobą i nawet nie masz kiedy odpocząć
wiem,ja siebie czasami tez zaluj,jestem jak na razie dobrej myśli,byle tylko nie okazało sie,ze nie moge rodzić normalnie bo j niechce cesarki wogóle,nawet nie dopuszczam takiej myśli,wiec musi byc dobrze
 
wiem,ja siebie czasami tez zaluj,jestem jak na razie dobrej myśli,byle tylko nie okazało sie,ze nie moge rodzić normalnie bo j niechce cesarki wogóle,nawet nie dopuszczam takiej myśli,wiec musi byc dobrze[
oby oby wszystko sie ułozyło po Twojej mmyśli, ja też chciałabym rodzić normalnie ale niestety pierwszą miałam cesarke i teraz też bede miec niestety
 
reklama
Do góry