reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Kurcze może nie dołujmy Gosi bo już całkiem depresje załapie:sorry:

juz zalapalam.

ja wiem, ze wy tak chudlyscie przez mdlosci i znajomosc z panemWC itd, i wspolczuje wam tych dolegliwosci.
Ale jak czytam, ze jestescie na 0 lub z malenkim tylko przyrostem, to plakac mi sie chce. I calkiem serio mowie. Lepiej sobie pojde juz dzisiaj.


Milego dnia.
 
reklama
GOSIA! Przestań wariować! jesteś w ciąży! Ja z Anielką utyłam 21kg i co z tego? NIC!
Najważniejsze zdrowie dziecka
Każda kobieta ciążę przechodzi i znosi inaczej i tak samo bedzie potem z naszymi dziećmi będa się w różnym tępie rozwijać i nie ma się co porównywać!!!
 
Gosiu nie martw się ,kurcze ja taki brzuszek jak dziś wkleiłam miałam z młodym w 35 tygodniu ciąży w dniu porodu!! teraz mam taki w 25 tyg mimo iż przytyłam tylko 5 kg!!
 
ja jestem na plusie 0,5 kg bo najpierw przytyłam 2 potem schudłam 2 a teraz po świetach na plus 0,5 KG, więc nie jest źle ale ja sie musze pilnować i bardzo sie ciesze że nie tyję jak narazie...:-)
 
Dokładnie, Gosia nie stresuj się. Jak się dzidzia urodzi i będziesz karmic piersią to moment wszystko zrzucisz:-).
A my jeszcze pewnie nadrobimy, bo np u mnie jak mdłości się skończyły to i apetyt się włączył.
 
reklama
Do góry