reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
czesc dziewczyny

ja juz wrocilam po testach na obciazenie glukoza.

Faktycznie, smaczne to nie jest, ale da sie przezyc, Ostatnie lyki najgorzej wchodza.
Okazalo sie, ze bez skierowania to mi moga tylko 50gr zrobic, wiec musialam zaliczyc lekarza, zeby dal skierowanie. Lekarka natychmiast zapytala, czemu od razu 75, czy po 50 gr wyszly zle wyniki. Potem spytala, ktory tydzien i ile przytylam. I wszystko bylo jasne. Przy duzym przyroscie wagi - wskazanie do 75gr od razu. Ja przytylam 10 kg.
Pani doktor powiedziala, ze mam DUZY brzuch jak na ten tydzien i ze biorac pod uwage moj dotychczasowy przyrost wagi MUSZE rozpoczac diete. Powiedziala, ze swoim pacjentkom pozwala przytyc max 15 kg na cala ciaze, a ja jestem na najlepszej drodze do 20-30kg.
Zalamalam sie.

doszlam do domu i dopiero zaczely sie klopoty. Juz przy wejsciu na klatke schodowa oblal mnie ZIMNY pot, czolo, oczy, rece... znam te objawy - tak sie czuje przed omdleniem. Ledwo weszlam do mieszkania - szybko duzo zimnej wody i cos do jedzenia. Ale nogi miekkie, zimny pot na calym ciele... przestraszylam sie. Zmierzylam cisnienie - w normie, jak na mnie 110/67.

Teraz juz czuje sie lepiej, ale powaznie mnie ten incydent przestraszyl. I nawet nie wiem, co to bylo i dlaczego.
 
Ostatnia edycja:
Ja tez tak mam po wejściu na 4 pietro bez windy.Najczęsciej z głodu ,chociaż nie czuję ,abym była głodna to jak coś zjem od razu lepiej mi .A może to nagły spadek cukru czy coś takiego.A mówiłas lekarce ,że woda Ci się już zatrzymuje w organiźmie ,może to ona tyle waży.A że brzuch duży po prostu masz takie tendencje moja mama od 3 miesiąca juz puchła i zawsze brzuch miała jak balon...A inaczej puchnę tylko w ostatnich miesiącach a brzuszek malutki .W ciązy apetytu nie mam:-(
 
reklama
Do góry