reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

ania anglia nie doenerwuj sie u mnie tez tak jest ze w 12- 13 tyg pierwsze usg:)
kroptusia oooo i ty tez:) fajnie...ja napewno mam termin n a sierpien kwestia czy to bedzie 9:) lekarz mi obliczyl 12 nie wiem jak mu to wyszlo:):):)bo z om wychodzi mi 9:)

zdazylam obejrzec brzydule i dalej nikogo?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do niedawna tez mialam cyfre ale przeszlismy na N. Ja zaniedbalam telewizje odkad urodzilam Mateusza, jakos wole komputer ale seriale poogladam niepowiem. O gotowaniu niespecjalnie bo nie przepadam za gotowaniem
 
hehe ja też lubię czasem się zaserialować, tylko nie zawsze jest czas :-) hihi ale brzyduli dziś nie oglądałam, zrobiłam sobie drzemkę bo padałam
ja mam wizytę w środę na 10:00 :tak: a termin też mam na 9 wyliczony jak Ty Aga :-D :-)
 
a ja uwielbiam gotowac:)
wzielam cyfre jakos tak bo nic nie placilam za nic.....i tak juz zostalo...teraz zaplacilam za rok z gory i mam spokoj az do wrzesnia:)

maggie ciekawe jak bedzie:) moze w tym samym dniu urodzimy? fajnie by bylo....choc malo prawdopodobne:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hehe no prawdopodobieństwo małe ale kto wie kto wie :-D może zaglądniemu tu już po i się okaże że o tej samej godzinie jeszcze hehehe
ja cyfry niestety nie mam, coś planujemy załatwić ale to późmiej, na wiosnę czeka nas remont :szok:
A i programy o gotowaniu lubię, i przepisy różne wyszukiwać na forach o gotowaniu :tak: teraz mnie naszło na pieczenie kocich oczek :-D w piątek będę się bawić bo narazie nie będzie czasu a to trochę trzeba sie pobawić :-D komuś wysłać jak już zrobię? :-D
 
reklama
Do góry