reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Ja jestem umówiona na badania prenatalne 30.01 i idę po to by przez następne miesiące spać spokojnie. A jeśli okaże się, że dzidzi coś jest to może będzie można pomóc.

Uważam, że badania powinno się robić (aczkolwiek każdy podejmuje sam decyzje) i to nieważne czy w rodzinie były przypadki czy też nie. Można być młodym, a okaże się, że dzidzia jest chora. Niektóre choroby można leczyć w łonie matki. Ja lubię dmuchać na zimne niż się później zastanawiać czy mogłabym pomóc "gdybym coś zrobiła".
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie tez test PAAPa jest wykonywany w 13 tyg, a wczesniej poprzedzony badaniem usg w celu zmierzenia przeziernosci karkowej.

Mysle, ze to jest indywidualna sprawa kazdej z nas, czy wykona ten test czy nie. Osobiste podejscie, co nie oznacza, ze ta ktora sie na niego zdecyduje jest gorsza matka.
Kazdy ma wlasne zdanie i opinie. a o tym nie powinno sie dyskutowac :-)
 
Pewnie ze niech kazdy robi co chce jak go bynajmniej na to stac. Ja uwazam ze usg w polowie ciazy jest wystarczajace i wtedy mozna tez leczyc ewentualne wady w lonie matki. A te wszystkie testy sa tylko przypuszczalne nie sa pewne na 100 procent i wywoluja tylko niepotrzebny stres.
Ale to juz indywidualna sprawa kazdego
 
ja tam jestem za tymi wszystkimi badaniami, przynajmniej wiem na czym stoję
ale każda sama dba o siebie i swoje dziecko i zrobi to, co będzie uważała za słuszne
a czym się kierują lekarze przy wyborze tylu badań, to nie mam pojęcia
widocznie wolą dmuchać na zimne lub mamy jakieś tam predyspozycje w kierunku tych a nie innych badań :tak:
 
Ja już powoli nie wyrabiam, do godz. 14 jakoś funkcjonuję a potem... nic tylko bym spała, na stojąco nawet powieki mi lecą, i do tego potwornie głowa boli :-( apetytu w ogole nie mam, nic prawie dziś nie jadłam i nie jestem głodna :-(ehhh
nawet na zakupy dziś nie poszłam :wściekła/y:

a dziewczyny piszecie tu tyle że nie nadążam :-) andzia śliczną masz tą sukienkę :happy: też taką podobną sobie sprawię hihi cudna jest, ale ja dopiero cywilny biorę, i to już za 3 tygodnie a ja sukienki nie mogę znaleźć :wściekła/y: w przyszłym tyg. muszę już coś kupić bo się wścieknę, teraz to nawet weny nie miałam
 
reklama
Do góry