reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
a ja tak się uieszyłam z wolnego weekendu, że jak się rozłozyłam przed tv o 15.00 to teraz się obudziłam :zawstydzona/y: . coś mnie na słodkie zaczyna brać, pochłonęłam dziś paczkę wafelków waniliowym i jakieś ciasto drożdżowe :-p ... weszłam na wage, a że nic nie przybyło postanowiłam sobie dziś pozwolić na takie szaleństwo ;-)
 
Ja dzis tez z lakomstwa pozarlam dwa batoniki a teraz jakos mnie kusza lody w lodowce, ale ... Moze lepiej jutro rano sie zwaze:wściekła/y:
 
Ja to nie zwracam do kibelka ze trzy razy sie zdarzyło tylko, ale jak sie tak najem jak dziś to potem mam wyrzuty bo wszystko w boczki idzie :wściekła/y: a to niepotrzebne takie zapychanie ehh. Trzeba przystopowac, ale jak tak siedze sama w domku, to podjadam... i podjadam...
 
Ja tam mam wage w domu takze pelna kontrola ale juz pare dni sie nie wazylam, a moj balonik rosnie, jakos nie przekonuje mnie ten termin z usg, bardziej bym stawiala na poczatek sierpnia, ale zobacze 28 co mi powie po usg, ponoc w tym tyg jest najdokladniejsze
 
słyszałam kilka razy, że po porodzie dostanę tak w kość, że nadmiar tłuszczu sam sie spali ... chociaż u mnie to nie mozliwe bo zawsze jestem "miękka w dotyku" ;-)
 
reklama
kaska ja tez mam na 28 wizyte :-)

aga irl. fajny masz brzuszek widziałam własnie foteczki :-)

a mój to taki ... rano nic nie widać a wieczorem jak podjem tak jak dziś to taki balonik że szok :szok: ale to tylko jedzonko, bo w spodnie normalnie sie mieszcze i jeszcze nic nie ciśnie.
 
Do góry