reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
hej ja właśnie po rozmowie z panem sedesem. popłakałam sie z tego wszystkiego:-( juz mój żołądek tego nie wytrzymuje. ale pocieszam sie ze po pierwsze nie jestm sama,po drugie niedługo minie a po trzecie to znak ze dzidzia żyje:sorry:
 
roksana113 masz racje nie jestes samatez juz mam dosc, cokolwiek bym nie zjadal stoi kolkiem w gardle, nie zjem jeszcze gorzej:no:Mam tego serdecznie dosc zamiast byc coraz lepiej jest coraz gorzej
 
ja juz też nie pije kawy..chodze przez to jak lunatyk. i jak mi jest nie dobrze to mam zwyczaj jesć no a pózniej jest jeszcze gorzej. jedyny plus to to ze palenie zuciłam to taka moja mala słabośc była:sorry2:
 
aga u ciebie 12 tydzien teraz dzidzulek rosnie ze hoho i pewnie stad te bole...do tego siedzaca praca....

roksana ja sie przerzucilam z kawy normalnej na rozpuszczalna....ostatnio jakos nie mam nawet na nia ochoty wiec pije kiedy mi sie zachce
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
aga_irlandia znowu pasek ci zjadło.

o teraz jest:-) to u mnie sie nie wyswietlilo pewnie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry