reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

no Magda ja tez jestem za tym abyś podzieliła sie z nami tym co przeszłaś w szpitalu ale oczywiście wszystko zależy od Ciebie
 
reklama
Ojej nie było mnie 2 dni a tu taki wysyp:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Mrozik gratulacje - dorodny ten Twój synuś:-)

Zdanka - super że szybko poszło i urodziłaś świetnego maluszka:-)

Raabit - Gratuluję oczekiwanego Maciusia:-)

Ola - No i Tomaszek się zdecydował i już jest z wami :-) Super:-)
 
hej mamusie;-)
Noc spokojna bez zmian.
Juz zyje przyjazdem mojego i nie mam czasu zeby zajmowac sie poganianiem malego:-p:happy2::rofl2:
Magda podziel sie porodem z nami .
Kira jak tam skurcze?:-p
 
A ja spokojnie czekam na swój termin - jeszcze 2 tygodnie, mam nadzieję że szybko zleci:cool:

Większość Sierpnióweczek będzie już roztrząsała problemy wychowawcze:-)

Kira trzymam kciuki żeby u Ciebie szybciutko się potoczyło i Adaś był z wami już dziś:tak:
 
Kasia,no uparciuch straszny:-Dwyjśc nie chce:tak:
Aaaneta-jasne że dam znać:tak:jade ok 14
Aniulka dziekuje,ale jak widzisz jedne dziewczyny sie meczyły,a drugie blysk-nie ma reguły;-)
Elis-skurcze standard-nic do przodu:-(tylko ten cholerny ból spojenia-jakby Adaś próbował wypchnąć mi głowe:no:ledwo chodze
Fajnie że niedługo zobaczysz sie z tatusiem maleństwa:tak:przyjemnych chwil wam zycze-może będą owocne:-D
Li_Monka-bardzo dziekuje,ale moje dziecie jakoś wybitnie uparte:happy2:
Na szczescie zostało mi maxymalnie 5 dni;-)
Ja wam wszystkim życze zebyscie(lub zebyśmy)do konca sierpnia juz wszystkie w nowym watku rozmawialy o kolkach,kupkach i pępuszkach:-D
Janborku,co z Tobą:blink:
 
HEJ!

A ja nadal 2w1
Właśnie wróciłam z ktg wszystko z maluszkiem ok, następne w dniu terminu.
W poczekalni troche rozbolał mnie brzuch powiedział o tym połoznej i podłoczyła mnie jeszcze zeby zobaczyc czy sa skurcze i były. Ja jak leżałam nic aż tak za bardzo nieczuła a były różne max 70, nie mam pojecia co to znaczy. Niestety niebyło lekarza. Położna powiedziała ze obserwować bo coś zaczyna się dziać oby tak naprawde było. A z mojej wczorajszej randki nic nie wyszło strasznie mnie bolało wszystko sama nie wiem co o tym mysleć dziś musimy jeszcze raz spróbowac jak nieda rady daje sobie spokój wkońcu mały moze sam sie zdecyduje na wyjście.
Nic uciekam robić obiadek. Mam nadzieje ze jesli mam te skurcze to się rozkręcą na dobre.

Kira napisz koniecznie jak po ktg
Janbor jak u Ciebie?
A wogóle jak Wasze samopoczucie przed porodem?
mnie juz wszystko jest obojetne czy bedzie bolało czy nie najwazniejsze zeby ,maluszek był zdrowy i zeby to nie trwało wieki!
pozdrawiamy
 
natalia oby rzeczywiscie to bylo juz tuz tuz.
chyba wszystkie ktore tu zostaly siedza ostatnio jak na szpilkach ale co nam pozostalo.
a co z janbor???
a tak swoja droga mnie tez juz wszystko robi sie obojetne.boje sie tylko o zdrowie mojej kruszynki,tego czy cos nie pojdzie nie tak.czasmi jak pomysle o tych wszytskich mozliwych komplikacjach to zaczynam miec stracha zwlaszcza ze mam miec wywolywany porod.ale musimy byc dzielne.tyle z nas dalo juz rade to my tez damy.
 
Kira mnie tez spojenie strasznie rwie od paru tygodni juz:-(, w nocy nie potrafie sie z boku na bok obrócic:no: i to juz tak bedzie do konca...
Z chodzeniem mam tez problemy ale najgozej jest wstac jak sie lezy czy siedzi:szok:
 
SERDECZNE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH SWIEZYCH MAMUS! :)

Kira24 najwyraźniej mialas racje z tym, ze bable cos czuja - na drugi dzien po moim blagalnym poscie dostalam plamien, a od niedzieli mam juz skurcze - dzis sie dowiedzialam, ze niestety tylko przepowiadajace :/, a myslalam ze takie nie zginaja wpol...
Dziewczyny, odszedl mi juz czop z krwia i mam 2-4 skurcze w dole brzucha od kilku dni, szyjka miekka, lekko tylko rozwarta. Czy z czyms takim mozna chodzic 2 tygodnie? (powiedzcie ze nie :D) Ja juz w niedziele bylam nastawiona na porod.

Zycze nam wszystkim krotkiego oczekiwania.
 
reklama
Cześc dziewczynki:-);-) bardzo dziekuje za troskę:-) ale ja nadal melduję się 2w1:-( u mnie nici z randki bo wczoraj tak mi rozsadzało spojenie, że po prostu nie dałam rady:no: no i brzuchal stawiał sie praktycznie co 5 minut.Niestey nie było to nic bolesnego wiec sie na nic nie nastawiam, chociaz chwilami wydawało mi sie ze mała zaraz wyleci:szok: no i moj mężus tak sie wystraszył, ze od razu sie zabrał za czytanie notatek ze szkoły rodzenia i nagrał płyte do szpitala i w ogole sobie wszystko przygotował do swojej torby, zeby w razi eczego nic nie szukac :-D:-D:-D tak sie z niego smiałam, bo mine miał nietęgą:-)
A mnie po ciepłej kapieli w sumie przeszło tylko te stawiania brzuicha cała noc spac nie dały.

Madzia fajnie, że wróciłas i oczywiscie jestem za tym, żebys opowiedziała o swoim porodzie, bo jak dziewczyny mówia jestesmy wielka rodzinka i nie musimy sie oszukiwac ze wszystko jest zawsze cacy:tak:

Kira melduj sie po KTG...:-)
Natalka tak się cieszę, że u Ciebie sie cos rusza:-) pewnie mnie wyprzedzisz tak cos czuje:-):tak:
Elis mam nadzieję, że randkowanie z narzeczonym przyniesie rezultat i, że bedzie sie mogł choc chwile nacieszyc swoja kruszynka przed wyjazdem.
 
Do góry