reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

reklama
Melduje się. Wróciliśmy wczoraj, niestety było tyle zamieszania, że wieczorem nie miałam siły nic napisac. Jesteśmy zdrowe i szczęśliwe, że to przez co przeszłyśmy już jest za nami.Póżniej napiszę więcej.
 
Magda jak najszybciej mow co tam sie działo:tak:
Ja sie melduje w dwupaku :-(i z potwornym bólem spojenia i chyba szyjki co utrudnia mi chodzenie:no:koszmar
Później na KTG,może czegoś sie dowiem:-(
 
Nie wiem czy powinnam dziewczyny straszyc, bo to co przeszłam nie należało do takich rzeczy o których się łatwo pisze i zapomina. Wszystko trwało krótko , ale........
Dobrze , ze takie porody jak mój zdarzają się bardzo rzadko. Nikomu nie życzę.
 
Nie moge odpowiadać za resztę dziewczyn,ale jesli chodzi o nasze szpitale to mnie już nic nie zdziwi:sick:Moze warto żebyś opowiedziała ku przestrodze:tak:ale poczekaj moze na opinie innych.
Biedaku to sie wycierpiałaś w szpitalu.Mam nadzieje ze malutka choc troche Ci to wynagrodzi:tak:
 
witam 2w1
magda nie wiem co Cie spotkalo w tym szpitalu ale najwazniejsze ze masz juz to za soba.jesli masz jeszcze sily o tym mowic to mysle ze warto podzielic sie takze tymi gorszymi opowiesciami bo nie oszukujmy sie sie,nie zawsze jest kolorowo.pozdrawiam Cie i duzo zdrowka dla Ciebie i bobasa:tak:
 
hej dziewczyny;-)

ale cos nas juz mało zostało.Kira ja juz myslalam ze w koncu Twój maluch zechce wyjsc a tu dalej nic:-(

Magda jesli nie masz oporow zeby o tym pisać to mozesz sie podzielic.w koncu jesesmy sierpniowa rodzinka,a w rodzince nie zawsze wszystko jest piękne,w tych gorszych chwilach tez trzeba byc razem:tak:
 
reklama
hej ja tez sie melduje w dwupaku!!

Kira daj znać jak po ktg no i czy jest jakis postęp!!bo Ty sie chyba już za długo męczysz

u mnie noc spokojna, maluszek rozbudzony tzn wierci sie i wierci ale wiecie co?? będzie mi chyba tego brakowało hihi ale z drugiej strony jak będę miała maleństwo w ramionach to chyba szybko zapomnę o wszystkim innym hehe

hej Natalka a ty?? co tam u ciebie ??

no i mamusie z końca sierpnia odzywajcie sie!!

pozdrwaiam i miłego dnia życzę
 
Do góry