reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Zdanka mimo wszystko podziwiam:tak:ja tez sie nad soba nie rozczulam a tyle energii co ty to nie mam:no:.Ja doskonale sie czułam do 8 msc:tak:
a swoja droga tez mieszkam na 3 pietrze i przerazaja mnie spacerki;-)ale damy rade:-)
 
reklama
Kurcze,jak sie linki wkleja?Chcialam pokazac podobna wkladke tyle ze drozsza,ale nie umiem:-p
Raabit o tyle taniej mielismy bo akurat była ostatnia i lekko przybrudzona:-Dto sie nazywa miec szczescie:-p
Janbor niestety:no:faceci nie zdaja sobie sprawy,i nie ma sensu ich przekonywac:tak:ten typ tak ma:-p
 
Zdanka ja tez jestem pełna uznania, i gratuluje, że tak dobrze te drugą ciąze znosisz, bo nie kazda tak ma niestety. Mnie energia tez rozpierała gdzies do 8 miesiąca podobnie jak Kire ale teraz nawet jakbym bardzo chciala cos wiecej zrobic to po prostu nie mam siły i nie chodzi tu o rozczulanie nad sobą.Po prostu najprostrze czynności przychodza z wielkim trudem.:-:)no:

NIe wiem ale mam nadzieję, że przy nastepnym dziecku tez bede miec tyle siły i energii co Ty:-) tylko, ze na stepne to sie chyba za predko nie zdecyduje....no moze tak za 3 latka:-)
 
Kira w watku "ciąza i poród" w "jak wkleic suwaczek" na ostatniej stronie jest bardzo fajna instrukcja dotyczaca klejania linków i roznych innych rzeczy:-) dziewczyna zrobiła wszystko bardzo solidnie z obrazkami:-)
 
Ja właśnie wróciłam z poszukiwania stanika do karmienia - i kicha:wściekła/y: nigdzie nie ma odpowiedniego rozmiaru... jeszcze jutro mam podjechać do jednego sklepu bo mają dostawę, chciałam najpierw przez internet zamówić ale tak bez mierzenia trochę się boję bo to jednak troszkę kaski kosztuje:confused2:

li_monka ja kupiłam (bo jesteś z Gdańska) w sieci Linda - jest w Carfurze i Manhatanie - firmowe sklepy m.in. z Triumphem - koszt ok 50 zł ale bawełnianie i są super :-) :tak:
 
Dziewczyny mam pytanko od mojej koleżanki: jak przyspieszyć wstawienie główki dziecka do kanału rodnego?:szok:czy są na to sposoby-ona mówi że jakieś ćwiczenia są??? :zawstydzona/y:ja nie wiem:zawstydzona/y:ona ma termin za 2 dni a dzidziuś nadal sobie pływa...:szok::tak:
 
:szok:Gosia pierwsze słysze o takich sposobach:no:Powiedz koleżance że dzidzia czasem sie wstawia w dniu porodu,wiec spokojnie niech czeka:tak:
 
hejka!
niestety nie mam czasu was poczytac, wiec wybaczcie że nie odpisuję każdej osobno, jakoś to kiedyś nadrobię.

Ula dzisiaj była na pierwszym spacerku, a własciwie w ogródku na 25minut, bo cudna pogoda, spała jak zabita!
W ogóle dużo sypia, ale też ma długie jak na noworodka okresy aktywnego czuwania, np. dzisiaj w nocy ok.1,5h na zmianę cycoliła i patrzyła zanim padła na dobre a ja razem z nią. Teraz twardo śpi.
jak się zbiorę to dam więcej fotek.

Trzymajcie się!! :-)
 
reklama
Janbor ja kupiłam te staniki na allegro i są idealne :tak: nic nie gryzie, nie uwiera i sa z fiszbinami na czym bardzo mi zalezało :-D

Kira wklejenie linka to masz tu przy odpowiedzi jak odpisujesz to masz dwa paski m.in na pogrubienie tekstu a poniżej masz taki niebieski glob ze spinaczem i jak to naciśniesz to tam wklejasz link :tak: nie wiem czy coś z tego zrozumiałaś? hihihii :tak:

A ja przed chwilką miałam znowu brązową wydzieline :szok: czyżby jednak czop? :szok:
 
Do góry