reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Naur ale masz szczęście ze Uleńka taka grzeczna! ;-) oby była zdrowa i dobrze sie chowała :-) zaglądaj do nas jak najczęściej :tak:
 
reklama
Ola mi sie wydawało że Magda ma mieć wywoływany poród :tak: a moze cesarka? hmmmmm :szok:

Kira tylko jak tam wklejasz link to musisz już wykasować to jedno "http://" bo teraz jak sie kliknie na twój link to nie działa :-:)no:

Gosia*** nie mam nic przeciwko żebym była następna :tak::-D:-)
 
Naur to czekamy na wiecej zdjec twojego malucha, fajnie ze taka grzeczniutka, nalezy sie mamie po tym wszystkim co przeszla.:tak:

Raabit
tez mam taka wydzieline, ponoc to objaw rychlego porodu, tak mi wczoraj moj C. na francuskich stronach internetowych wyczytal.

Ja mam stanik do karmienia z firmy TytexGroup, nie wiem czy w Polsce sa takie.

A moj man kupil wlasnie torta czekoladowo-orzechowo -waniliowego:szok::szok:,byc moze ostatni raz dopadam sie do czegos takiego.Potem to juz moge tylko popatrzec, no moze polizac troche...
 
witam ponownie
ja już po wizycie wszystko jest ok ale na szybszy poród sie nie zanosi także pozostało nam tylko cierpliwie czekać
maluszek jest ułożony główką w dół i waży prawie 3100g. Moja szyjka pozostaje na razie nie wzruszona mam tylko nadzieję że żaden masaż szyjki mnie nie "dopadnie" (acha nie musze dodawać że dalej nie pokazało czy jest chłopcem czy dziewczynką hihi)

także spokojnie będę śledzić Wasze rozdwajania hihi bo za trzy tygodnie to już być może wrześniówki zaczną rodzić

pozdrawiam i trzymam kciuki za kolejne mamusie
 
reklama
Do góry