reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

no rzeczywsicie Kira niezle masz z tymi akcjami zwlaszcza z tym wiatrem w kroku:-);-)

Jelsi chodzi o buty to ja tez mam problem bo wchodze w jedne sandały na paseczki a jak leje to zakladam adidasy meza:szok::szok: ciekawe jak dlugo po porodzie zchodzi ta opuchlizna:confused:
 
reklama
Magda_sierpien czyli żel Mustela stosowałaś 2 razy dziennie? :tak: dziękuje za odpowiedź :tak: a jak długo stosowałaś?:-p
raabit stosowałam go o ile dobrze pamiętam ok 5 m-cy (przez pierwsze dwa m-ce 2x dziennie a potem już tylko na noc bo już nie było tyle skóry wiszącej na brzuchu) nawet jak już brzuch był płaski, bo on jest bardzo przyjemny (trochę chłodzi po nałożeniu) i mogłabym smarować się nim cały czas :-):laugh2:. nawet żeby o nim nie zapomnieć zostawiłam sobie butelkę i mąż przynajmniej będzie wiedział co ma kupić :tak: bez omyłki. cena wysoka ale naprawdę warto.
 
Kira samo chodzenie mi sprawia trudność wiec już nie ma mowy o chodzeniu po sklepach i szukaniu innych butów :no: a poza tym to już ostatnie dni więc nie ma sensu juz kupować nowych rzeczy :tak:

Janbor ja mam nadzieje, ze po porodzie wszelkie dolegliwosci miną jak ręką odjął :tak: BŁYSKAWICZNIE :-D
 
Janbor przepraszam, ze tak zwróciłam uwage na tą precyzje ale jak poszłam dzisiaj do apteki i poporosiłam o zel poporodowy to babka nie bardzo wiedziała czego chce i podała mi 3 różne żele! :szok: poczytałam sobie i wybrałam ten o który mi chodziło :tak: to wyobraź sobie teraz naszych mężów jak idą do apteki dostają 3 różne żele (nie daj boże żeby poporosili o krem hihihi) to dopiero mieliby dylemat który trzeba wybrać :-D
 
Magda_sierpien skoro warto stosować ten żel to trzeba zainwestować troche kasy trudno :-( ale tyle pieniedzy idzie na dzidzie jeszcze przed porodem że mamusiom też sie cos od zycia należy :-D
 
Oj Raabit mam taka sama nadzieję:-):tak: wiem ze szkoły rodzenia, że po porodzie to sie kobiety strasznie pocą bo ten nadmiar wod jest usuwany i dobrze bo jak nam te płyny troche zejda to od razu waga powinna nieco zmalec:tak:;-) ja wiem czaruje sie strasznie ale co mam zrobic:-D:rofl2:
 
ciekawe jak dlugo po porodzie zchodzi ta opuchlizna:confused:
ja przy pierwszej ciąży wcale nie miałam opuchniętych nóg, ale po porodzie spuchły jak bańki i trzymały ok 2 tygodni i schodziły bardzo powoli i boleśnie. mój lekarz powiedział że to od tego że dotychczas nerki pracowały za dwoje a teraz muszą zwolnić i dlatego takie obrzęki.
ale w ciąży przyczyną jest ucisk więc tak i tak można się spodziewać obrzęków.
 
reklama
Do góry