reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

hej strasznie dawno mnie nie było mój maluszek ma chrzciny teraz w sobote jestem ciekawa czy będzie grzeczny u nas też opłata jest co łaska
 
reklama
no właśnie, od kiedy jesteśmy w dzieciaczkach?? dawno mnie nie było:zawstydzona/y:
jak się w ogóle macie, mamuśki?
dwie sprawy:
1 - moja szwagierka jest w ciąży,:-D termin na 5 czerwca, więc zaraz chyba sama im wątek założę, bo jeszcze nie mają:szok:, a wiem, że dumny tatuś już tu zaglądał (za moją namowa:tak:)
2 - było źle, ale jest już dobrze. Aaneta23, wraz ze swoją malutką Magdusią spędziła dwa tygodnie w szpitalu:-:)-(, bo Madzia miała zapalenie płuc. Już są w domku:-), jeszcze okres ochronny i na spacerki nie wychodzi. Tak więc bądźmy czujne w te jesienne dni, zmienna pogoda, słońce-chmury-wiatr...
 
Witam. Jestem mamą wrześniową 2006.

Jeśli, któraś z Was poszukuje do kupna kombinezonu dla swoje niuni, to mam takowy do zaoferowania.



[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]SPRZEDAM!!![/FONT]​
!!! CUDOWNIE ŚLICZNY KOMBINEZON ROZM 68 !!! (253452788) - Aukcje internetowe Allegro


[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]
wol_error.gif
Ten obrazek jest przeskalowany. Kliknij tu, żeby zobaczyć oryginał (915x686, 80KB).
wol_error.gif
Ten obrazek jest przeskalowany. Kliknij tu, żeby zobaczyć oryginał (915x686, 80KB).
caykombinezonnn5.jpg


Dziękuje za uwage, ZAPRASZA NA ALLEGRO i pozdrawiam. :tak:
[/FONT]
 
No dziewczynki w koncu trzeba bylo interweniowac u moderatora bo juz październik za pasem a my nadal w przyszłych mamuskach:-ptak wiec napisalam i nas przeniesli:tak:
 
Hej kobietki! Kompletnie nie mam czasu na siedzenie przy kompie. Poza tym jak juz mi sie zdarzy usiąśc to mały zaraz się budzi - jakby był uczulony na mame przy kompie :)
 
Witam wszystkie sierpniowe mamusie!
Pragnę do Was dołączyć wraz a moimi dwoma córeczkami.
Julia urodzona 11.11.2005
i
Lena urodzona 05.08.2007
Mam na imię Asia i mieszkam w Warszawie.
Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego forum.
 
Dziękuję za przyjęcie do forum ;)
Moja Lenka teraz już ma się dobrze. Piszę teraz bo przez pierwszy miesiąc swojego życia płakała non stop z bóli brzuszka. Spała 3 godziny na dobę. nic nie było w stanie jej pomóc, cycuś leki noszenie na rękach. Byłam załamana. W końcu po 4 tyg. nie wytrzymałam i ojechałam z nią na ostry dyżur do szpitala. Tam ją tak mocno badali (gnietli brzuszek) a ona tylko stękała z bólu. Zrobili jej USG. Wszystko bło OK.
Lekarze stwierdzili iż to prawdopodobnie skręt jelit
po badaniu usnęła i spała pierwszy raz 6 godzin ciurkiem. Ja wstawałam żeby zobaczyć czy oddycha.
Rano wszystko minęło jak ręką odjął. To badanie które jej robili i ugniatali jej brzuszek odblokowało jej jelita i ból ustąpił.
Dziewczyny jak ona cierpiała - tego nie da sie opisać. Ona poprostu non stop płakała i nie był to płacz jak przy kolkach, tylko ciągły wrzask.
Ja płakalam razem z nią nie umiejąc jej pomóc.
Po tym jak ból ustąpił Lena musiała nauczyć się żyć "na nowo".
Musiała nauczyć sie spać oduczyć noszenia na rękach i bujania.
Teraz ma prawie 2,5 m-ca i jest pogodną dziewczynką. Uśmiecha się zasypia sama w łożeczku i cieszy sie jak siostra pokazuje jej zabawki.
Jak zasypia wieczorem około 22 to budzi się o 2.30- potem co dwie godzinki.
karmię ją piersią i muszę powiedzieć że jest z nij mały głodomorek.
Teraz miała problem z kupkami bo potrafiła nie robić przez 3-4 dni i stękała przez to całymi dniami.
Na szcżęście jakoś udało mi się to "opanować" i już się "odetkała" ;)
Starsza córka ma na imię Julka i za niecały m-c skończy dwa latka. Strasznie kocha Lenkę , pomaga mi w opiece nad nią całuje i przytula.
To tyle o nas.
 
reklama
Do góry