reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

reklama
zazdroszcze tym co juz są po chrzcinach..my chyba zaraz jeszcze idziemy do ksiedza,wypytac co i jak,chcialabym termin na 14 pazdziernika bo wtedy mam urodziny wieec bylaby podwojna imreza,a w sumie to potrojna bo mój mąż ma urodziny 11,a ze zawsze u nas pelno gosci w niedziele wiec bylyby 3 pieczenie na jednym ogniu,szczegolnie ze my robimy chrzciny w lokalu,wiec na zadna impreze nic nie musze robic sama,czego sobie teraz nie wyobrazam,bo ciezko mi niekiedy obiad zrobic,jak Julka w tym samym czasie domaga sie zeby sie nią zajmować:happy2:

a tak z ciekawosci,ile dalyscie ksiezom za chrzest?bo ja nie mam pojęcia:confused2:
 
Magda to super że chrzciny sie udały i macie imprezke za soba:tak:
My chcieliśmy zrobić chrzciny na Boże Narodzenie ale jednak przenieśliśmy na Wielkanoc:tak:Wiem że strasznie późno ale i cieplej bedzie i ładniej i data taka moja-23 marca-bardzo ją lubie:tak:
Z terminem nie bedzie problemów bo bedziemy chrzcili w małym kościółku w którym bralismy ślub:-)A ojca chrzestnego nie mamy jeszcze-mama już dawno wybrana-moja przyjaciółka która mnie mocno wspierała przed porodem i nawet sie udzielała na naszym forum:tak:
 
My też chcieliśmy chrzciny na Boże Narodzenie ale sprawy sie komplikują wiec możliwe że jak u Kiry uroczystość odbędzie sie dopiero na wiosne :tak:
 
KasiaWie u nas jest to ofiara dobrowolna:tak::-Dmozesz dać ale nie musisz;-)a jeśli ktoś daje(a dają wszyscy hihi:-D) to tyle ile uważa za słuszne:tak::-)
Moim zdaniem w kościele nie powinno być"cenników":no::-)ale to moje zdanie:-D
 
Tak tak u nich wszystko co łaska...:baffled:a słyszałam że w bydgoszczy sąsiedzi mojego chłopaka jak chceli brać ślub w bazylice to sie okazało że ich na to nie stać:eek::confused:ja rozumiem kwiaty sprzatanie itp...ale litośći:eek:
 
U nas chrzest kosztuje 100 zł. Zaklepać trzeba po poprzedniej turze chrztów. Chrzty są w 2 i 4 niedzielę miesiąca. My np jak chcieli byśmy na 11 listopada, to musimy zaklepać chrzest 28 października po chrztach
 
reklama
Do góry