reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

musialam to z siebie wyrzucic bo siedze w domu,dziekuje bogu ze zyjemy a zarazem mnei cos trafia,ze ktos malo nie zabil mojej rodziny i jeszcze jest niewinny bo ma znajomosci
 
reklama
Claudi uj, straszne to! Dobrze, że nic Wam nie jest i że maluszek cały!!
A o protekcji i znajomościach to lepiej nie wspominać :wściekła/y:
 
Claudi - aż mi ciarki przeszły jak to przeczytałam. Dobrze że Wam nic się nie stao. Dobrze że napisałaś, zawsze to jakoś emocje troszkę opuszczą.
Ktoś chyba już pytał o to - czy juz wszsytkie sierpniówki urodziły czy jeszcze któraś została?
 
Claudi jak dobrze że nic Wam nie jest:tak::-)
A ta cała sytuacja...szkoda słów po prostu:no:ja bym tam chyba szału dostała:wściekła/y:


No właśnie...czy już wszystkie sierpniowe maluszki są na świecie???;-)
 
dzieki dziewczyny teraz to przeczytalam i widze ze zapomnialam dodac ze ten wypadek byl na teranie nalezacym do bochni i dlatego baba ktora miala bochenskie rejestracje jest niewinna
prosze was jeszcze raz NIE OGNORUJCIE PRZECZUC SWOICH I SWOICH BLISKICH
 
Witam,nie było mnie na forum jakiś czas,ale lekarz usłyszał jakieś szmery w serduszku mojego maleństwa i mamy problem...może to oznaczac wade serca.Obawiam sie tego,poniewaz moj brat urodzil sie z poważna wadą serca.Pod koniec wrzesnia mamy wizytę u kardiologa,trzymajcie proszę kciuki,zeby wszystko bylo w porzadku
 
syska241 trzymamy kciuki a ty sie nie denerwuj zobaczysz bedzie dobrze.moj brat tez jak sie urodzil to mial szmery w serduszku a pozniej dzieki bogu wszystko bylo dobrze a dzis jest zawodowym sportowcem i trenerem.
na pewno bedzie dobrze
 
reklama
czesc dziewczyny:)))))))))))
oj dlugo mnie tu nie bylo bo jakos nie moglam dojsc do sebie po trudach porodu
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH MAMUSIEK chyba juz wszystkie rozpakowane?? niech wasze pociechy chowaja sie zdrowo.
ja moja coreczke urodzilam 22.08 wazyla 3800 i miala52cm.meczymy sie jednak od pierwszych dni z bolami brzucha i niestety musialam z tego powodu przestac karmic piersia.no ale jestesmy razem i to najwazniejsze:) pozdrawiam was cieplutko.pa
 
Do góry