reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

GRATULACJE DLA NOWYCH MAMUŚ I ICH MALEŃSTW!!!

a u mnie dalej cisza!!!
jakby co to w poniedziałek na oddział troche sie boję :(
moje maleństwo chyba sie nie spieszy na ten świat hihi
 
reklama
Hej mamusie.
Dzis ja pierwsza

GRATULUJE WSZYSTKIM NOWYM SIERPNIOWYM MAMUSIOM!!!!!

Czyzby juz wszystkie sierpniowki rozdwojone??Cisza jakas tutaj.
Jak tam Kasia Aniulka i inne koncowe sierpniowki?

Elis
sliczny bobasek, slodziutki.

Mongea
zycze szybkiego powrotu do zdrowia twojej kruszynce, oby jak najmniej komplikacji, trzymam kciuki ,bedzie dobrze.:tak:
 
hej
ja nadal w dwupaku ale myślę że juz niedługo
dziś w nocy silne skurcze przez 2.5 godziny i mniej więcej co 5-7 minut ale sie uspokoiło. zauważyłam w końcu krwistą wydzielinę także myslę że to czop a teraz siedzę i liczę kolejne skurcze także trzymajcie kciuki bo być może to dzisiaj moje dzidzi zechce wyjść hehe

pozdrawiam
 
CZESC!

Mam chwilkę

Melduje dnia 24 sierpnia o godzinie 22,15 urodził się nasz najkochańszy skarb Patryk przez cc, waga 3420g i 54cm!!!!
 
Wszystkim mamusiom gratuluje i zycze wytrwałości, spokoju i dużo zdrówka dal Was i waszych pociech!!!

jak znajde chwile opisze poród choć staram się do niego niewracać bo było ciężko...
dopadł mnie baby blues ale starma się juz wziąść w garść dla mojego synka:-)
 
reklama
Do góry