reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

dno macicy moze sie podobno obnizyc przed samym porodem,tak samo czop moze odejsc ju przy porodzie wiec sie nie martw.a moja mala ostatnio byla cicha ale po dzisiejszym badaniu strasznie sie wierci,chyba ją doktorek zdenerwował:-)
ale cały czas czuje jak sie pcha na dół,zobaczymy moze ta noc coś przyniesie:tak:
 
reklama
hehe widze ze kazda dzis liczy na jakąs akcje:-Dkurcze a ja już straciłam moje przeczucie ze to bedzie dzis w nocy,albo jutro,no ale nic pozyjemy zobaczymy.

uciekam na filmik a potem spać,zycze wszystkim udanej nocki i jakby co lekkich i szybkich porodów:tak:
 
ja na chwile,bo maluszek spi.niestety nie mam zbyt wiele czasu,ale to nie z powodu malego,tylko zalatwienia to chrzest,to mieszkanie no i teraz jeszcze na dodatek wczoraj moj maz wyladowal w szpitalu....wyrostek:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:wiec teraz bede miala dwojke dzieci w domu.masakra.a tu trzeba pozalatwiac pare spraw i jechac do polski bo zalegle egzaminy sie zblizaja.ojoj
 
czesc dziewczyny.

nikogo jeszcze nie ma??:-(
u mnie nocka spokojna,jak zwykle nic sie nie dzieje,ale czekam cierpliwie.
miedzy 13 a 14 ide na to ktg,ciekawe czy tam cos wykaze:baffled:

a wy dziewczyny jak?meldujcie się czy wszystkie są czy któras juz w szpitalu
 
Witam!!!
Gratulacje dla wszystkich nowych mam!!! :-D
Widzę że sierpniówki zaczynają się "sypać" na całego:tak::-) Wszystkim w dwupaku życzę szybciutkich rozwiązań- jestem z Wami całym serduszkiem bo pamiętam jakie trudne jest to oczekiwanie...ale dzidzia wszystko wynagradza:tak::-D

Mam teraz mniej czasu ale czytam Was jak tylko mogę :tak:do tego komp mi szaleje:wściekła/y:TRZYMAJCIE SIĘ CIEPLUTKO!!!
 
Witam z rana jeszcze nie rozpakowana:-)

Claudi to rzeczywiście strasznie dużo masz na głowie, bardzo współczuję choroby męża - mój to nawet przy katarze zachowuje się jakby umierał, nie wyobrażam sobie go po zapaleniu wyrostka i jeszcze dzidzi w domu:szok:, ale z tego co pamiętam mieszkasz z teściową? Może ona troche pomoże?

Kasia u mnie niestety nocka nie przyniosła nic nowego, po baaardzo gorącej kąpieli w zasadzie nic się nie działo - jakaś z żelaza ta moja macica czy co:wściekła/y:, a ktg może u Ciebie wykaże skurcze bo nie zawsze są odczuwalne:tak:

Gosia dzięki za słowa otuchy, wy już prawie wszystkie z dzieciaczkami a nasze uparciuchy nie chcą wyjść:sorry2:
 
reklama
no hej kobitki!!!
ja też sie melduje nie rozpakowana. No zobaczymy co przyniosą najbliższe dni coś mi sie zdaje że na sierpień to ja sie już nie załapię hihi
maluszek uparty no ale widocznie dobrze mu w brzuszku, wczoraj wieczorem coś troche pobolewało no ale dzisiaj znów spokój

mamusie rozdwojone dzięki za słowa otuchy mało nas zostało więc fajnie że o nas pamiętacie

Kasia daj znać jak po ktg
 
Do góry