reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Hejka!
Dziewczyny tak Was delikatnie podgladnelam, i widze ze juz na dniach jestescie co po niektore do rozdwojenia:-)Bardzo wyczekujecie tego momentu tak jak ja to robilam ...:happy2: ahh cos wspanialego.:tak:same zobaczycie;-)
Trzymam za Was kciuki bardzo mocno i mam nadzieje ze wszystkie urodzicie naturalnie bez wywolania cale i zdrowe duze Bobaski
(tez mialam termin wywolania 12dni po terminie -nie doczekalam:rofl2: )
bo to jednak jest wspaniale uczucie naturalnie :tak: wiem sama bo rowniutko miesiac temu urodzilam swojego Skarba Blaneczke :-D rodzilam 23 godziny od 1 skurczu -wtedy jeszcze nie wiedzialam ze to skurcz myslalam ze to ten przepowiadajacy jak codzien,ale jednak nie to byl juz poczatek porodu,mimo to na porodowke trafilam dopiero w sobote miedzy 15-16 :blink: a bole mialam w piatek o 23!
Dacie rade nie bojcie sie :no:
TYLKO JEDYNA RZECZA O JAKIEJ PAMIETAJCIE TO ODDECH ODECH ODDECH W SKURCZACH :tak:
Pozdrawiam i czekam na zdjecia:happy2: ..buziaczki w pepuszki Mamuski ode Mnie i Mojej Coreczki Blaneczki:elvis:
 
reklama
Kasia co do drażnienia brodawek to też już przerabiałam+chodzenie bez stanika;-)ale na moje uparte dziecię nic nie działa:-D
Madeline-dzieki za kciuki:tak:
Buziaczek-miło słyszeć jakies poztywne opinie,12 dni po terminie to dość późno-ale tez pocieszam sie że kiedyś to nastąpi(bez wywołania) i bede myslec ze to zwykłe przepowiadające-a tu poród:tak::-)
Dobranoc kochane:-)do jutra.Spokojnych nocek i wiecei czego:-D
 
melduje sie oczywiscie 2w1.widze ze jeszcze spicie albo..??
mam nadzieje ze kira juz po bo co za duzo to niezdrowo;-)
ja oczywiscie nic nie czuje,nic mi nie dolega i raczej nie zalapie sie na naturalny porod.zobaczymy co dzis na badaniach powiedza.
pinka mowisz ze masaz szyjki byc moze we wtorek.nie wiedzialam ze od tego zaczyna sie przygotowania do wywolania.kto wie co u mnie wymysla.
tak czy owak coraz wiecej nas sie rozdwaja i pociesza mnie mysl ze raczej na pewno poznam w koncu to moje dzieciatko juz w nastepnym tyg.
z nerwow zaczelam obgryzac skorki.fe
 
Ja też melduje sie 2 w 1 :-(
Noc spokojna,bezbolesna-teraz jakies skurcze sie przyplatały:sick:
Li_Monka,Aaaneta-niestety noc nic nie przyniosła oprócz snu:-D
 
Hej!
A ja dzis pierwsza od rana 2w1!!!
Noc nieciekawa ogólny ból brzucha, spojenia, wc co 2godz, i nic wciąż czekanie
Kira, Janbor odezwijcie się jak u Was noc moze cos sie juz zaczeło dziać lub dzieje:tak:
Gratulacje dla Beatki!dużo zdrówka dla Twojej dzidzi!
A jak Wam mineła noc i jak Wasze samopoczucie?
 
Kira a już myślałam ze cos się zaczeło dziac u Ciebie ale może do końca tygodnia mały Adaś się zdecyduje bo mój synek strasznie niezdecydowany:rofl2:
 
hej dziewczyny!

kurcze zadnej nie ruszyło,szkoda:-(
a ja zamiast miec inne skurcze to mialam skurcze łydek i jeszcze kolo piszczeli z przodu,myslalam ze zwariuje:wściekła/y:

moze jeszcze w ciagu dnia którąś ruszy,ide teraz przygotowywac po mału obiadek,pozniej do was zajrze
 
Cześc dziewczynki:-)

Ja też 2w1 niestety:-( i jak do jutra nie urodze to jeszcze z 10 dni bede musiała czekać na wywołanie:szok::no:

MOja nocka spokojna, chociaż nad ranem obudziłam sie z mokra biewlizną:szok: ale to nie były raczej wody bo teraz juz nic nie lecia tamtego było tylko troche, bezbarwne i bezwonne ale może to po prostu siusiu, sama nie wiem ale watpie zbey to były wody bo przeciez nie ustaloby to sączenie.Musiałam po prostu nie utrzymac moczu:zawstydzona/y: tylko, ze to dziwne bo to sie stało za niedługo jak wrociłam z WC:baffled:

No nic w każdym razie nadal czekam...fajnie by było jakby sie mała zdecydowała na jutro akurat w terminie to by sie sprawdziły przeczucia mojego męża,że w następny łikend będziemy juz całować małe stópki i dupcie:-):-D

a dzisiaj znowu upały:szok::no: a tak było fajnie....
 
reklama
witam
ja też w dwupaku hehe
jeszcze dwa tygodnie do planowanego terminu no zobaczymy czy może coś będzie szybciej.Mój maluszek ciągle szaleje i sie rozpycha wiec jest ok
Kira Ty to chyba już z sił opadasz bidulko, trzymam kciuki!!

miłego dnia!! u nas upały wiec nie będzie tak miło hehe

pozdrawiam
 
Do góry