reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex w ciąży

seks w ciązy o ile sprawia Wam obu przyjemność jest dozwolony do końca, aż do rozwiązania. jeśli zmieniają sie zalecenia, lekarz zazwyczaj wprost o tym mówi na wizycie. nie ma zatem sensu sobie odmawiać "na zapas"
 
reklama
Zarówno mój mąż jak i ja mamy ochotę na seks. Z tym nie ma problemu. Jednak później może być trudniej, ze względu na duży brzuch, ale jakoś damy radę. :-)
 
pozniej,moim zdaniem najwygodniejsza pozcyja to na boku no i na pewno najbezpieczniejsza,bo w takiej pozycji nie ma mowy o przygnieceniu brzuszka:)
 
Czy któraś z was się kochała lub kocha w 9 miesiącu? Bo ja tego nie robię już od 7 miesiąca ale mam taką ochotę a do porodu mam jeszcze 2 tygodnie, a wiadomo, że po znów trzeba czekać?
 
mam troje dzieci i w kazdej ciazy z mezem kochalam sie duzo od poczatku do konca :-)
po co sobie odmawiasz przyjemnosci??? przeciez to jedyny okres w zyciu kiedy kobieta moze sie kochac bez zabezpieczenia ;-) a po 2. to w ciazy ma sie wieksza ochotke na igraszki i doznania sa wieksze

jak dla mnie brak sexu w ciazy to by byla tortura :rofl2:
 
reklama
Ja podobnie jak Farah, korzystałam od początku do końca z możliwości współżycia bez żadnych zabezpieczeń, w obu ciążach, lekarz nie zabronił, ja ochotę miałam, więc czemu sobie odmawiać odrobiny przyjemności ;-)
 
Do góry