reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex oralny

On i tak tego nie zrozumie. Ale jest plus tego, że wizyta wypada w jego urodziny. Jeśli poświęci bez problemu dwie godziny to przynajmniej zobaczę jakiś pozytyw, żeby naprawić nasze życie. A jeśli powie, że chce pić u urodziny to ewidentnie będę widzieć, że olewa. Wcale nie będę musiała czekać do grudnia, żeby się o tym przekonać wystarczy, że mu powiem w jakich dniach są zaplanowane wizyty.
Moja matka pirazy drzwi wie jaka jest sytuacja i mnie rozumie, ale mój ojciec mnie nie zrozumie, a przecież będę musiała na jakis czas sie do nich przeprowadzić. Znowuż każdego dnia wysłuchiwać jazgotu też nie chcę.
 
reklama
A nie uda Ci się usamodzielnić przed porodem jeszcze? Żeby nie musieć mieszkać z rodzicami, chociaż wiem że to na początku macierzyństwa będzie dla Ciebie ogromne wsparcie ze strony mamy.
 
Problem w tym, że na dzień dzisiejszy z dzieckiem nie ma takiej opcji, bo jak nie pracuje to nie zarabiam. Uroki własnej działalności.
 
Może ojciec zrozumie jak Ci ciężko. Słuchać dzień w dzień jak to źle zrobiłaś, też nie jest przyjemne. Będziesz musiała zdecydować co jest ważniejsze dla Ciebie i maleństwa.
 
Kbetina dzięki. ;-)
elisse mój ojciec uważa sie za pana i władcę, wiec lubi wszystkich krytykować. Moja matka ma już go dość.
 
Może pan i władca, ale w końcu jesteś jego córką i będzie miał wnuka. Może wtedy zmięknie. W każdym razie, warto walczyć o swoje szczęście.
 
reklama
Do góry