reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sex in the City

Aja sie dzowiedziałam że jak chcę urodzić na początku stycznia, a muszę,( bo 15,16 stycznia mam egzamin uprawniający do wykonywania zawodu)to wskazane jest jak najczęściej kochać się.Recepta na szybkie urodzenie.A więc w grudniu wstrzemięźliwość,a w styczniu na całego:-D:-D:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
A teraz to też mam często ochotę, a mężuś szczęśliwy.A że chodzi ze mną na każdą wizytę to zapytala się lekarza i jest spokojny o dzidzię;-)
 
reklama
Ja mam mieśniaka i miałam okropny strach o dzidzie na początku bo dzidzia mierzyła 35mm a mieśniak miał 54 mm x 48 mm, więc groziło poronieniem. Ale Dawidek jest juz duży i lekarze mowią, ze już mu nie zagraża ale niestety ginka zakazała sexu :no:. Nie wiem jak ja to przetrzymam.:baffled:
 
estera dobrze słyszałaś ale na mnie to nie działało W ogóle nic z wyczytanych metod na poród (a byłam juz po terminie) nie zadziałało Dopiero jak lekarz włożył mi jakąś tabletkę odeszły mi wody
 
Albiniec wszystko będzie dobrze, jestem tego pewna. niedawno w rodzinie miałam taki przypadek, że dziewczyna miała mięśniaka o wielkości garnka litrowego, na szczęście po zewnętrznej ścianie macicy.
dzidzia urodziła się zdrowiutka chociaż lekarze namawiali ja na usunięcie.
więc głowa do góry:-):tak::tak::tak::tak:
 
Do góry