reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Serduszko

Mamfasolki92

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
17 Październik 2017
Postów
30
Hejka, mam pytanie :) W którym tc zobaczylyscie/uslyszalyscie bicie serduszka Waszego dziecka? Ja mam się jutro zjawić u lekarza może już będzie widać :) 5tc 3wg USG
 
reklama
Jutro powinnam być już w 6 a w 4 według usg Mam nadzieję, że już coś będzie widać innego
Miałaś nieregularne cykle?
Ja przed ciąża miałam nieregularne owulacja bsrdzo późno wystąpiła i zamiast 6 tyg miałam 4 i czarno było
Więc jak masz 4 według usg to na pewno owulacje miałaś późno i ciąża młodsza nic nie zobaczysz w 4 tygodniu nawet pęcherzyka może jeszcze nie być
 
reklama
Miałaś nieregularne cykle?
Ja przed ciąża miałam nieregularne owulacja bsrdzo późno wystąpiła i zamiast 6 tyg miałam 4 i czarno było
Więc jak masz 4 według usg to na pewno owulacje miałaś późno i ciąża młodsza nic nie zobaczysz w 4 tygodniu nawet pęcherzyka może jeszcze nie być
Cykle miałam regularne do ostatniej miesiączki. A serduszko dzisiaj widziałam jak biło ❤️❤️❤️
 
Do góry