reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SEN-przesypianie nocy

reklama
U nas ostatnio horror ze spaniem.
Jesli nie uda mi sie uspic Pauli w ciagu dnia to pada po 19-tej i spi do 9-10 rano, w nocy robiac sobie przerwe na zabawe, picie i pilnowanie, zeby mama nie zamknela oczu:baffled: a jesli spi w ciagu dnia to wieczorem wariuje do polnocy:no:

Mam nadzieje, ze to chwilowe, bo dlugo tak nie wyrobie:baffled::no:
 
a ja nie wiem co mam robić, bo Laura noc w noc, wczesniej czy później, wędruje do naszego łużka, gdzie dalej smacznie śpi ... troche mnie zaczyna niepokoić bo powinna juz sama przeciez przesypiać noc u siebie a ja teraz jestem w ciąży i potrzebuje wiecej miejsca na mój ogromniasty brzuch i nie mam pojęcia jak postąpić z Laurą...?
 
Dziewczynki, myślę że recepra jest jedna... konsekwencja... odnosic do łóżeczka... wiem, że to jest trudne, ale wydaje mi się, że to jedyny sposób... lub czekanie, aż będą większe...
 
justyna - u nas to samo :baffled: nie odnosze Ninki do lozka, bo bylaby awantura, a ja rano wstaje do pracy. mam nadzieje, ze do 18-tki tak nie bedzie ;-)
 
reklama
Pojawiły się u nas problemy z zasypianiem , Mati zawsze chodził spać około 8 a teraz niestety robi się z tego 10 , najbardziej mi go żal że siedzi taki biedniutki w łóżeczku chce spać a nie może zasnąć. sądzę że to choróbsko mu tak daje popalić:-(
 
Do góry