reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Seks i antykoncepcja

Agnes myślę, że to kwestia dobrze dobranych pigułek. Ja brałam ok. 8 lat a potem 2 lata plastry, swoją drogą rewelacyjne, lepiej się czułam niż po pig., nie przytyłam, nie miałam jakiś jazd itd. a w ciąże zaszłam w kolejnym normalnym cyklu. Myślę, że to indywidualna sprawa, warto skonsultować z gin.
 
reklama
Agnes to zalezy od organizmu jesli chodzi o tycie,choc teraz takie tabletki sa,ze tych skutkow ubocznych jest naprawde malo.ja nie przytylam nic...wrecz przeciwnie.przed braniem tabletek wazylam kolo 56kg, pozniej jakos zaczelam chudnac..po ciazy z Filipem znowu tabletki i waga tez leciala w dol,przed ciaza z Nadia wazylam 49kg...wiec nie ma reguly :)
 
na internecie piszą, że u nas niedostępne te implanty :crazy: poczytałam o skutkach ubocznych spirali i jestem zdecydowanie na nie, eh sama nie wiem, chyba pas cnoty mi został, haha, chociaż mąż ma teraz taką wenę, że i to by go nie powstrzymało :-p:-p haha no ale nie ma co narzekać :-D
 
Irisson z tego co pamietam to ta Mirena miala najmniej negatywow ze wszystkich spirali, przynajmniej te 3 lata temu. No ale ti nadal spirala:p Tak jak piszesz, chyba jedynie pas cnoty nie da ci zadnych skutkow ubocznych, tyle ze gorzej juz dla tz:D
 
My w czwartek wizyte mamy, zdecydowalam sie albo na zastrzyk 3 miesięczny albo na wkładkę (chociaz przerazają mnie skutki uboczne jak poczytałam bardziej wnikliwie)zobaczymy co mój gin na to powie:tak:
Laremi/irisson u nas tego implantu nie ma a szkoda, bo tez ciekawe zabezpieczenie.
Agnes po tabletce kazda reaguje inaczej, ja miałam bole głowy i chodzilam nerwowa nawet opakowania nie skonczylam (mówie o cerazzete), za to brałam cilest i nic mi nie było zadnych negatywów.


My seks zaliczony było mmmmmmm BOSKO:-) i chce wiecej:-D:-D
 
Byłam u gin i jest zgoda, ale chęci nie ma. Już nawet ja nie mam ochoty patrząc w lustro. Kupiłam w rosmanie te gumki co tak reklamują, że takie niby extra są, bo tabletek nie chcę i spiral i innych badziewi tez nie. Ale co z tego, jak chęci nie ma? M jedzie teraz na tydzień do Rzeszowa na jakąś konferencję informatyczną. Cały czas mam czarne myśli, że tam kogoś sobie przygrucha...
 
Byłam u gin i jest zgoda, ale chęci nie ma. Już nawet ja nie mam ochoty patrząc w lustro. Kupiłam w rosmanie te gumki co tak reklamują, że takie niby extra są, bo tabletek nie chcę i spiral i innych badziewi tez nie. Ale co z tego, jak chęci nie ma? M jedzie teraz na tydzień do Rzeszowa na jakąś konferencję informatyczną. Cały czas mam czarne myśli, że tam kogoś sobie przygrucha...

k8, ja tez teraz swojego ciala nie poznaje, cycki zdewastowane, na brzuchu - teraz! - powyskakiwala siatka rozstepow... ale mam nadzieje za 2 tygodnie zrobic sobie depilacje, wziac pachnaca kapiel, wskoczyc w jakas koszulke, stanik, zbroje - cokolwiek zeby sie faldki nie wylewaly zewszad, i to na dodatek pokryte bablami od jakies dziwnej hormonalnej wysypki - i mam nadzieje bedzie dobrze...
a checi nie ma u Twojego tz? probowalas cos zachachmecic? zanecic? czy i Tobie sie odechcialo?
 
reklama
K8 kurde mnie też ta reklama zachęciła do tych gumek :-p dobry marketing mają :laugh2: Olga pisała, że różnicy nie czuła, ale chyba trzeba samemu spróbować:-p

Nataszka chętnie poczytam o co twój gin. Ci powie, bo mnie te skutki uboczne spirali zabiły :baffled:
 
Do góry