reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ściągnięte mleko i podanie poza domem

Jagoda132

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
22 Kwiecień 2023
Postów
108
Dziewczyny doradźcie, muszę dzisiaj pilnie udać się do lekarza, córka ma dopiero tydzień. Pojechalibyśmy w trójkę autem i teraz czy mogę tuż przed wyjazdem ściągnąć pokarm i zabrać go w butelce do auta, żeby mąż w razie gdyby dziecko się obudziło, a ja będę na wizycie od razu podał małej?
 
reklama
Ja w takich sytuacjach miałam taki plecaczek z przegródką, która była wykonana z materiału utrzymującego temperaturę. Tak żebym się nie martwiła, że mleko za zimne. No ale co z tego jak dzieciaki nie chciały pić z butli. Jak najbardziej możesz odciągnąć i awaryjnie zostawić. Po to stworzono laktatory i butelki żeby z nich korzystać 😉 U mnie w szpitalu położne dawały takie małe buteleczki z mlekiem specjalnie dla noworodków i z tych butli mi dzieci chętnie piły. Też się można tym wariantem poratować 😉
 
Dziewczyny doradźcie, muszę dzisiaj pilnie udać się do lekarza, córka ma dopiero tydzień. Pojechalibyśmy w trójkę autem i teraz czy mogę tuż przed wyjazdem ściągnąć pokarm i zabrać go w butelce do auta, żeby mąż w razie gdyby dziecko się obudziło, a ja będę na wizycie od razu podał małej?
Jasne
 
Dziewczyny doradźcie, muszę dzisiaj pilnie udać się do lekarza, córka ma dopiero tydzień. Pojechalibyśmy w trójkę autem i teraz czy mogę tuż przed wyjazdem ściągnąć pokarm i zabrać go w butelce do auta, żeby mąż w razie gdyby dziecko się obudziło, a ja będę na wizycie od razu podał małej?
Takie mleko może Ci stać spokojnie z 6 h ( bez upałów )
 
Dziewczyny doradźcie, muszę dzisiaj pilnie udać się do lekarza, córka ma dopiero tydzień. Pojechalibyśmy w trójkę autem i teraz czy mogę tuż przed wyjazdem ściągnąć pokarm i zabrać go w butelce do auta, żeby mąż w razie gdyby dziecko się obudziło, a ja będę na wizycie od razu podał małej?
Nie lepiej zostawić męża z dzieckiem i twoim mlekiem w domu ?
 
Mąż zostałby w aucie z mała, a ja szybko pogbalabym na wizytę. Waśnie jezeli chodzi o temperaturę, to w domu mamy teraz bardzo ciepło 25 st., a auto można troszkę schłodzić, bo niestety jest dzisiaj gorąco. Mleko od odciągnięcia stałoby może 2 h.
 
Dalej uważam, że bez sensu ciągnąć dziecko i męża do lekarza.
Lepiej go wyślij na spacer (skoro tak strasznie gorąco w domu macie), a sama pojedź do lekarza.
 
reklama
Do góry