reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

carlaa przede wszystkim gratulacje znalezienia pracy

a co do mleka to absolutnie nie daje Martynie z kartonu. jedynie to z krótką datą ważnosci.
ja zaczynałam dawac 0.5% i nic jej nie było to daje 1.5%.


rosi ja też robie Martynie zupy mleczne. i nawet je Martynka lubi. nr jeden to owsianka.
 
reklama
KRROPELKA pewnie i tak tego nie zrozumieją. Jego ojciec twierdzi, że ja będę mieć coś do gadania jak pójdę do roboty, bo póki co to on na niego płaci. Ale mimo wszystko póki co jest po mojemu.
Carlaa gratuluję.
 
Rosi79 sama możesz podać tatuśka na listę dłużników. To jest usługa płatna. W promocji 99 zł. Już się orientowałem w tej kwestii.

A za granicą on wcale nie są bezkarni. Właśnie dzisiaj rozmawiałem w tej sprawie z kompetentną Panią z SO :) i dowiedziałem się dużo interesujących rzeczy. Podstawa - to wiedzieć gdzie pracuje :)
 
Dzieki Devil za informacje,dobrze wiedziec:-).Narazie moj ex splacil wszystko co sad zasadzil.Ale ja uwazam ze wisi mi wiecej:angry:ale to juz moje prywatne myślenie,hehehe.
Narazie placi ale jak przestanie to poswiece te 99 i go podam:-)

Carla,ja nie gotuje modyfikowanego.Poprostu na wodzie gotuje np. mannę lub kukurydzianą i potem juz w talerzyku dosypuje to mleko i mieszam wtedy.Jak chce na slodko to sokiem poleje.Ewa widzi wtedy kolorowe jedzonko i chetniej jje:-).
 
Tadaaaammm dostałam pracę :D !!!
Byłam u klienta siostry co do niej do restauracji przychodzi. Pogadałam z nim i w sumie byłam przekonana że mnie nie zatrudni, a on nawet nie chciał jakiejś konkretnej wiedzy ani umiejętności. Oprowadził mnie po firmie i kazał przygotować umowę od 4.07 :) Jak mi powiedział ile dostanę na początek to mnie zatkało. Będę pomagała przy dotacjach w rolnictwie, ogólnie to powiedział że trochę mi zajmie wdrożenie się w pracę.
Jestem najszczęśliwsza :D !!!
[/I]

Tadaaaammm Carlaa :) GRATULUJĘ !!!


A ja
Rosi79 poświęce te 99 zł jeszcze zanim mnie spłaci :) Ot ... taki męski kaprys :)


 
Carlaa, moje gratulacje !

A ja TADAM ! dostałam dziś wezwanie na rozprawę :szok: obleciał mnie strach normalnie czuje się jak sparaliżowana. Tyle czekałam, narzekałam, a teraz mnie obleciał strach
 
Carlaa moja Martynka płatków ryżowych nie lubi, za ryżem też nie przepada. to może Neli też nie smakuje. próbuj po kolei co jej smakuje, ja kupowałam różne płatki i wiekszość lubi. płatki kukurydziane Martyna bardzo lubi, ale daje jej tylko zwykłe kukurydziane narazie.
CandyC ja to się zbytnio nie bałam jak dostałam wezwanie. ale teraz już wiem czym to pachnie........ u mnie było piekło.
oby u Ciebie było spokojniej, bez prania brudów, bez krętactw.
przygotuj się solidnie do rozprawy i .......... jakoś pójdzie. masz adwokata, czy idziesz sama?

ktoś mi tu z forum powiedział mądre zdanie: że do sądu idzie się po wyrok a nie po sprawiedliwość.
teraz to już wiem
 
też pamiętam to zdanie i również zapadło mi w pamięć.

Mam rachunki posegregowane miesiącami, zaświadczenia o leczeniu w klinikach specjalistycznych w onkologicznej i metabolicznej, zaświadczenia z OPS'u itp.
Wszystkiego jego chore sms'y typu " że nawet jak się okaże, że dziecko jest moje to nie chce uczestniczyć w jego wychowywaniu "
bo staram się też o pozbawienie praw. Muszę dać radę, powiedziało się A trzeba powiedzieć B
 
reklama
Dziękuję :)
Rosi no właśnie tak zrobiłam platki ryżowe na kolacje- ugotowałam na samej wodzie, później wsypałam mleko, dodałam soku malinowego, i Nela zjadła parówkę bo nie smakowało jej moje dzieło :/ Jutro zrobię jej owsiankę. A może płatki kukurydziane?? Nie mam pomysłów, może dlatego że ja nie jem prawie nic to do głowy mi nic nie przychodzi.

Moze poprostu woli miesko:tak:
Zreszto platkow i samego ryzu moja tez nie lubi.Ja poczatkowo podawalam ewie corn flakes kukurydziane bez dodatkow z mlekiem i to bardzo chetnie jje.Potem bulka na tymże mleku i potem dopiero manna i owsianka.

A owoce,jak jje ze sloika to moze utrzyj i włóż do sloiczka i moze zje:))

Candy,strasznie późno ten termin ustalili.Ja myslalam ze ty juz dawno po rozprawie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry