reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Ja wiem jak bedzie... Wejde z nimi na sciezke wojenna..Ja wiem ze ona mnie podchodzi..ale kurde..Ja za kazdym razem pisalam oswiadczenie ze dostaje alimenty...chcialam byc fair i co..?zaluje jak cholera....boje sie ze mnie wtedy o jakiesz oszustwo posadza...one niezle sobie kombinuja..wymusila na mnie ze mam napisac ze wystapie o alimenty:D tylko nie napisalam kiedy..


Rosi na allegro za wystawienie placisz na Szafka.pl - szafa każdej mamy nic nie placisz :)
 
reklama
szafka.pl ostatnio przegladalam, bardzo duzo rzeczy, fajne zabawki. Kiedys sie tam zarejestrowalam, wplacilam im te pieniadze, ale jakos mi nie aktywowali...dzisiaj tez wplacilam no i zobaczymy :)
 
3 zl trzeba im przelac tylko :) i wtedy aktywuja konto (mnie wlasnie aktywowali) i mozna dowolna ilosc rzeczy za darmo wystawiac. To jest dobre
 
orchidea22 może ustal sobie termin że np za 3 miesiące pójdę do sądu i powoli się nastawiaj, ja sobie mówię że pójdę w czerwcu :-)

karcia84 moja mama mówi że nagrodą jej jest śliczny wnusio, już kochana córka nie jest ważna :-) Ale może kiedyś los się odwróci, podobno fortuna kołem się toczy czyli nie można być zawsze na dole .... chyba...
u mnie też na początku traktował doktor jako ciąże zagrożoną bo miała 2 zarodki a jeden się nie przyjął, potem byłam chora antybiotyki dostawałam. Ale dbaj o siebie za dwoje :-) I tu ładnie pisz co u dzidzi słychać kiedy do doktora idziesz?

Rosi79 nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, ciesz się czasem spędzanym z dzidzią, możesz za jakiś czas rozglądać za pracą, zawsze na rozmowę można iść i dowiedzieć jaka praca i płaca i czy się kalkuluje.
Mi właśnie odrzucili podanie o stanowisko "asystentka". W poprzedniej pracy miałam stanowisko niby specjalista a tak naprawdę to był sekretariat i takie asystowanie prezesostwu na mieszkanie nie zarobiłam, ale żle nie było i jeszcze mi kurs angielskiego opłacali. Ale potem prezes się zmienił i sobie swoich ściągnął, samo życie... I ciągle nikt nawet na rozmowę mnie nie zaprosił, "czuję się jak kundelek ze schroniska którego nikt nie chce"(PM)

ravenalka a jak kiedy zaczęłaś wprowadzać te mieszne krowie i następne?
Mój mały niezbyt chce mięso jeść Wasze bezproblemowo jadły? Ja mięsożerna ojciec tym bardziej a dziecko jakiś wegetarianek?????
 
jaimis uuu moja chciala..A byla uczulona wiec musialam kombinowac jakies cuda zamiast kotletow ;) Moze sprobuj inny rodzaj miesa albo inna forme podania? Ja juz nie do konca pamietam w jakiej formie mozna dawac siedmiomiesiecznemu czlowiekowi miesko :/ Moze miksuj razem z zupka warzywna i nie bedzie go czuc? I pamietaj, ze z tego co ja wiem, maluch powinien jesc mieso max 3 razy w tygodniu. Sara jadla za czesto i mysle, ze dlatego miala problemy.

orchidea tak to wisi nad Toba i wisi...Moze lepiej jednak isc? U mnie np nie bylo zle, moze u Ciebie tez nie bedzie. Trzymam kciuki :)

honey tak jest napisane na opakowaniu zeby pomieszac, ale ja nie mieszalam i dziec tez zyje ;) Jak Olinek ma delikatny zoladek to mieszaj, jak nie to po prostu zrob nowe. Wbrew pozorom one sie jakos zabojczo miedzy soba nie roznia. A ja jestem wsciekla, bo ostatnio kupilam 2 kartony bebilonu bo bylam autem z mama...A tydzien potem przecena o 10zl :/...Chociaz jak bylam w carrefourze dzien potem na zakupach to jeno puste polki mnie powitaly, ludzie sie rzucili :)
 
jaimis jakoś przed skończeniem 2 lat, nie pamiętam dokładnie, ale mogłam to zrobić dużo wcześniej, tylko zwyciężyła wygoda, przerażało mnie cowieczorne gotowanie mleka, a w efekcie było ekspresowo i tyle się nagotowałam... po jakimś miesiącu M. odmówiła picia mleka :] Co do mięsa, bezproblemowo, co więcej mięso, kiełbaski, szynki są na pierwszym miejscu. Właśnie, spróbuj jakoś przemycać w posiłkach ;-)
 
jaimis to bardzo dobrze ze mama twoja tak podchodzi do sprawy i kocha wnuka swojego:) moi rodzice tez bardzo swe wnuki kochaja,choc ten najstarszy ładnie w kosc potrafi dac:)))

Ja dzis nadal zasmarkana jestem,i totalnie przemeczona,ucze młode samodzielnego spania wiec mam wojny po nocach,ale mam nadzieje ze wreszcie ich sie uda przekonac do spania we własnym pokoiku:)
A do gin ide 19 kietnia,noi moze juz serduszka posłuchamy:))
 
Cześć kobiety... mam dziś słabszy dzień :(

Dowiedziałam się, że eks otrzymał już odpis pozwu itp. i doszło do mnie, że w sumie za chwilkę może być już sprawa... STRASZNIE SIĘ BOJĘ !
On nadal uważa, że dziecko nie jest jego i pewnie w pierwszej kolejności będą testy DNA, ale o to jestem więcej jak spokojna... boję się całej reszty, to taki lęk przed nieznanym. Nie wiem co mnie czeka, co on nagada przed sądem, w ogóle co powie jak już dostanie te swoje badania, bo pewnie na ewentualność, że to jego dziecko się nie przygotował, ale tego też nie wiem... eh mam dosłownie sraczkę :(
 
reklama
Candy on pewnie dobrze wie, ze to jego dziecko, ale po 1) chce Cie upokorzyc, 2) chce Cie zdenerwowac najbardziej jak sie da, 3) moze liczy na to, ze wtedy nie bedziesz nic od neigo chciala jak sie zacznie wypierac. Ale Ty sie nie daj :) Ja bym w zyciu nie poszla do sadu, bo bym go chyba tam zabila, juz slysze co wygaduje i w ogole sobie nie wyobrazam, ze mialby sie widywac z malym, nie wytrzymalabym tego :(... no, ale skoro juz podjelas taka decyzje to trzymaj sie tam, nie daj poniesc emocjom, spokojnie odpowiadaj nawet na najglupsze pytania. Nie stresuj sie narazie na zapas, zanim beda testy, wyniki itd to z dobry miesiac minie, wiec masz jeszcze czas. I to Ty jestes gora, a nie on :)
 
Do góry