reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

charlene,moim zdaniem juz niema zabawy "dorywczo" olał nas to niech spada na szczaw!!,dziś dzwonił z pytaniem jak ja sie czuje,udaje jakby go to wogóle obchodziło,co za idiota.

co do decyzji z funduszu czy mopsu wydaje mi sie że do miesiaca powinna sie zjawic,ale wiadomo że im czasami sie przedłuża:)
 
reklama
ja też nie mam pojęcia co do decyzji, bo kiedyś mi babka dzwoniła, że już jest i mam sobie po nią przyjść, później mieli jakieś stażystki, to one roznosiły, a ostatnio przyszła pocztą...
 
nie wiem czy w przypadku funduszu w mopsie jest tak samo jak przy zwyklym zasilku ale u mnie to w dniu skladania wniosku wydawala karteczke kiedy bedzie decyzja.Przewaznie to ok miesiaca czekalam.
A jak osobiscie nie odebralam to potem poczto wysylali.
 
Dziewczyny mam pytanko.
Jest tu któraś dziewczyna która ma 2 dzieci i nie ma pracy? Co mam zrobić, gdzie iść?
Póki co mieszkam z męzem ale zdrady non stop się powtarzają i nie chce tak życ.

Przepraszam że się tak wtrąciłam ale poprostu nie wiem co robić.
Dzieci pojda spac to się odezwe.
 
alusia ja mam dwoje dzieci 3 w drodze ,pracy niemam,ale mam alimenty na dwójkę,i pomoc rodziców,niewiem co tobie poradzic,moze pogoń męża i tyle;)Z drugiej strony to jest tylko i wyłącznie twoja decyzja co zrobisz,oby była słuszna,twoje szcześćie i spokój dzieci najważniejszy:)
 
Karcia tylko najgorsze ze mieszkam u tesciow i nie mam możliwości go pogonic a na pomoc rodzicow tez za bardzo nie mam co liczyc.
Nie bardzo wiem za co miala bym sie utrzymac z ta 2 dzieciakow ... :(
 
Fuck .. u mnie dzis byla moja srodowiskowa..postawila mi ulitamum ze jesli nie pojde sa sadu po alimenty nie dostane od niec h kasy bo "W PIERWSZEJ KOLEJNOSCI MA POMAGAC OJCIEC DZIECKA POTEM MOI RODZICE" myslalam ze ** mnie strzeli!To moje zycie nie moich rodzicow|!!Wpisuje im ze dostaje alimenty a ona do mnie - no wie pani inne mamy poszly i maja po 500 zl ja mowie -chyba w filmach nie zna pani wogole polskich sadow! i mowie ze nie zadeklaruje sie bo nie ma prawa tego ode mnie wymagac w wlasnej kieszeni mi nie placi..a ona to dostnie pani odmowna odpowiedz jelsi napisze podanie ijuz....mowie wam jestem tak wsciekla!!!!!nie wiem co robic!!!!!
 
Fuck .. u mnie dzis byla moja srodowiskowa..postawila mi ulitamum ze jesli nie pojde sa sadu po alimenty nie dostane od niec h kasy bo "W PIERWSZEJ KOLEJNOSCI MA POMAGAC OJCIEC DZIECKA POTEM MOI RODZICE" myslalam ze ** mnie strzeli!To moje zycie nie moich rodzicow|!!Wpisuje im ze dostaje alimenty a ona do mnie - no wie pani inne mamy poszly i maja po 500 zl ja mowie -chyba w filmach nie zna pani wogole polskich sadow! i mowie ze nie zadeklaruje sie bo nie ma prawa tego ode mnie wymagac w wlasnej kieszeni mi nie placi..a ona to dostnie pani odmowna odpowiedz jelsi napisze podanie ijuz....mowie wam jestem tak wsciekla!!!!!nie wiem co robic!!!!!
skad ja to znam mi to samo powiedziala ze mam isc po alimety a nie w laske do nich.
 
Alusia,Jezeli mąż finansowo sie dzieli z wami i utrzymuje was a "tylko "zdradza,to ja na twoim miejscu w takiej sytuacji bym tak szybko od męża nie odchodzila.
Piszesz ze nie masz nikogo kto mialby ci pomoc wiec bedzie kiepsko z utrzymaniem sie samodzielnie.Tym bardziej ze pracy nie masz a ewentualne alimenty moga byc niskie.
Odczekalabym jakis czas,na spokojnie szukala po cichu pracy i byc moze rozgladala sie za nowym facetem;-)jezeli oczywiscie masz taka możliwosc;-).
I w odpowiednim momencie jakbym stanela na nogi dopiero wniosla o rozwod i alimenty.To taka mała zemsta:tak:

Ale to w przypadku jezeli łoży na rodzine,bo jak nawet kasy nie daje to kopa w d.... i o alimenty podala do sadu i kłopot z glowy.:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fuck .. u mnie dzis byla moja srodowiskowa..postawila mi ulitamum ze jesli nie pojde sa sadu po alimenty nie dostane od niec h kasy bo "W PIERWSZEJ KOLEJNOSCI MA POMAGAC OJCIEC DZIECKA POTEM MOI RODZICE" myslalam ze ** mnie strzeli!To moje zycie nie moich rodzicow|!!Wpisuje im ze dostaje alimenty a ona do mnie - no wie pani inne mamy poszly i maja po 500 zl ja mowie -chyba w filmach nie zna pani wogole polskich sadow! i mowie ze nie zadeklaruje sie bo nie ma prawa tego ode mnie wymagac w wlasnej kieszeni mi nie placi..a ona to dostnie pani odmowna odpowiedz jelsi napisze podanie ijuz....mowie wam jestem tak wsciekla!!!!!nie wiem co robic!!!!!

Bo żałują państwowych pieniedzy.Niepotrzebnie sie przyznajesz ze on cos ci placi.Byc moze podejrzewaja ze placi ci wiecej niz podajesz a od nich wyludzasz kase.I dlatego żadaja wyroku sadowego a nie takie na gebe.
Jezeli masz wpisane w aktach ze ojciec nie znany to nie moze ci odmowy dac.Jak da odmowe to sie zaskarża taka babe i juz.
Ale jednak lepiej miec zasadzone jakiekolwiek alimenty tak dla przyszlosci dziecka bo nie wiesz czy kiedys nagle nie odwidzi mu sie i nie przestanie placic.Byc oni to rozumieja i chca cie uswiadomic na sile.
 
Ostatnia edycja:
Do góry