reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

tak jest o wiele latwiej jak bylam z pierwszym w ciazy to miwilam ze za wszelka cene nie odpuszcze itd ale teraz wiem ze nie ma ceny zadnej za swiety spokoj nawet marne alimenty ktorych nawet nie mam a sa zasadzone szkoda nerwow a dziecko i tak sie dowie prawdy i tak :)

a jeszcze jakies straszenie sie o widzenia itd to juz w ogole
dokladnie:-)
 
reklama
młodamamo, witam Cię serdecznie, a skąd jestes?:) dziewczyny, zapytalam dzisiaj ex co odnosnie dziadkow kuby, czyli jego rodzicow, czy w ogole wiedza? a musze wam pokazac co mi napisal, po prostu mi kopara opadła

"Dla twojej informacji wnuk z k***y takiej jak ty nigdy nie bedzie prawdziwym wnukiem. Bylas dla mnie tania ku***ka z ktora sie je***em niczym z prostytutka. Nigdy nie traktowalem ciebie powaznie sz***ko wiec nie wiem na co liczysz takimi smsami sama doskonale o tym wiesz wiec o co walczysz tepa strzalo. Zaluje ze mam synka z taka zalosna i tania ku**wa ." iękny co? a wiecie co jest najsmieszniejsze? owszem, ona ma kupe kasy, placil w restauracjach na wyjazdach, ja sama chcialam bo niezarabialam najgorzej, ale jak sie wyrywalam do placenia to on mnie odciagal i nawet ode mnie nie brali kasy, nie raz chcial mi cos kupic nietaniego a sie nie zgodzilam bo wlasnie nie lubie wysluchiwac pozniej, ze ktos mi cos dal a tu takie cos, nie pierwszy raz ale z tym wnukiem to po prostu szczeka mi opadla..

szok!!!! po prostu ręce opadają - głupota facetów chyba nie zna granic!!!
 
to jest facet? szuka winy w kims tylko nie w sobie jak ja t zawsze mowilam ze oni sie urodzili zyja i zdechna plytcy zlo szybko do nich wroci a jak sie opamietja to bedzie za pozno nie jestem msciwa wobec ludzi ale za krzywde dzieci i tych nienarodzonych to poprotu jakbym mogla to kazalabym zlikwidowac ze swiata i to jeszcze w taki sposob ze wsadzic do obozu katowac ile wlezie podac suchy chleb i wode i aby zdychali wiedzac i widzac przed oczami jak krzywdzili innych i jak oni sie znecali fizycznie a tym bardziej psychicznie

troche drastyczna jestem ale moze ktorys to przeczyta i bedzie na przyszlosc uwazal i pomysli glowa hihihi:-)
 
orchidea teraz np we wtorek byla kolezanka z dziecmi a ja jej popilnuje w czwartek :-) .nie mam lekko,zreszta dzieci a juz wogole kuba jest nauczony ze wszedzie chodzi ze mna czy jezdzi wiec dla mnie to nie problem,moze mama dojdzie w koncu do siebie to bedzie lzej ,ale na nic sie nie nastawiam
a ty nie masz jakis kolezanek ktore by ci popilnowaly malego?? i co z pozwem zlozylas juz ???
mloda mama to witaj w klubie,moj ta same przemiane mial w pewnym momencie,i odszedl z dnia na dzien, :-) teraz sie z tego ciesze ze nie jestem z nim,
a od pierwszego dopiero nie dawno uwolnilam sie psychicznie,bo siedzi a tak masakra jakas,
a z babcia od malej to samo mialam,ona potrafi dziecka latami nie widziec a tak jak tylko ja sad czy jakies wnioski zaraz bylam najgorsza ale JA MAM TO GDZIES, nie popuszcze pieniedzy bo komus sie nie podoba



i powiem wam spalam dzis jak dziecko.po prostu padlam,to pierwsza noc od wielu miesiecy taka:)
 
no powiem szczerze że co jakiś czas szczęki mi opadają jak czytam o tych "tatuśkach".........
aneek zatrzymaj sobie tego smsa jak coś się kiedyś będzie działo będziesz miała jego "złote myśli". Ja nie szukam wogóle kontaktu z rodziną tatuśka, matka jego udaje że nie wie o wnuku, no ale skoro jej łatwiej nie przyjmować do wiadomości że ma wnuka to niech jej tam będzie ją to wogóle mam gdzieś.
lonley pilnuj wszystkich terminów, pamiętaj po urlopie macierzyńskim masz jeszcze dodatkowy urlop, w 2010 bylo 2 tygodnie a jeśli poród w 2011 chyba są już 3 tygodnie i aby je dostać musisz napisać do pracodawcy. I nie miej żadnych skrupułów względem pracodawcy, ja chciałam być przykładnym pracownikiem i w nagrodę pierwszego dnia po macierzyńskiem dostałam wypowiedzenie. Tylko tak jak napisała Anowi pilnuj terminów.
mlodamama1987 mówi się że do 3 razy sztuka... Ja rozstałam się z moim w sylwestra i powiem szczerze jeszcze mi tak ciężko, na codzień wszystko oki i jak z kimś gadam tylko te wieczory....powinnam też zapisać się na fitness rozładowałabym negatywną energię :-)..... Ale jak to się nie zna kogoś do końca, jak niestety można niemiło się zdziwić. A jak tam dzidzia? Wiesz już płeć? A skąd jesteś? Ja mam spodnie ciężarówkowe, tylko ja mała i krótkonoga mam 162 za jakiś czas będę się pozbywać różnych rzeczy już w wanience taki podgięty mój dzidziol leży ale nie siedzi jeszcze pewnie to się obawiam go do dużej wanny przesadzić, z gondoli wyszliśmy, tylko że na razie tych samych kółek używam (podwozia) ale też jak będzie pewniej siedział to na lżejszą spacerówkę myślę aby się przesiąść.
 
ja jestem z dolnego slaska
dzidziunia rosnie juz zaczyna sie krecic porzadnie szczegolnie jak leze na plecach to az brzuch mi sie starsznie napina jak tam przekreca sie i chyba wtedy siedzi dosc nisko bo az taki twardy pagoreczek jest i to napiecie. Ciaze znosze dobrze widze roznice ze bez stresu to lzej, plci nie znam ale czuje ze bedzie dziewczynka i druga :) nawet sie ciesze bo zabawki beda po starszej, wyprawke pomalu kompletuje a na wieksze zakupy odkladam pieniazki, siedze sobie na L4 i tez sie martwie o prace jak to bedzie. Moj kierownik mi mowil ze nie ma problemu z poworotem ale bede musiala napisac podanie o przedluzenie umowy i tak zamierzam napisac ze jestem jedyna zywicielka rodziny i zalezy mi na tej pracy itp, bo umowe mam do konca wrzesnia a porod w polowie gdzies sierpnia i nie wiem ale mam nadzieje gleboka ze bedzie ok

martwia mnie tylko bole brzucha bo teraz jestem po przeziebieniu mialam straszny kaszel i przez to jak kaszle to mnie boli dol brzucha nie wiem jeszcze mnie

ostatnio polozna zdenerwowala bo tak o sobie kaze mi na nastepna wizyte prywatnie przyjsc zeby zwolnienie wypisac bo nas ciezarnych jest za duzo, tak sie zdenerwowalam awanture zrobilam chyba mnie pol osrodka slyszalo i lekarz tez ze powiedzial ze przyjmie mnie w ten dzien ale na kase chorych i jest mi tak glupio i chyba mu zaplace za to bo nie chce problemow z porodem miec a to dobry lekarz pierwsza mi uratowal odebral porod cc i teraz tez chce sie z nim umowic zeby mi zrobil cc a tu taka awantura wstyd
 
reklama
Do góry