reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

dzieki dziewczyny :) mam nadzieje ze maly to ogarnie bez lekow,bo takie odstawienie nagle i w razie co zostaje mi tylko kapiel i danie mu picia ,nawet nie moge mu dac nic na goraczke, ale nie raz podnosil sie z tych wszystkich chorob .
teraz spi gleboko i spokojnie ,dzis nie zasne bede czuwac.


sunflower ja wiem ze tak sie mowi i na pewno potrzebujesz czasu ale patrz realnie na to co on robi i jak ciebie traktuje ,czas szybko leci ,obys doczekala spokojnie ciazy do konca,


aaa ja wczoraj zapomnialam napisac jak bylam z malym n a badaniach,wisial jakis plakat na testy z krwi na 27 alergenow z roznych czegos tam,nie pamietam jak sie to teraz nazywa,w kazdym razie pamietam ze byla alergia pokarmowa,skorna,i takie rozne podzielone jakby dzialy i pytam sie czy moze na to skierowac lekarz a ona mi ze nie tylko prywatnie i kazdy oddzielnie kosztuje 170 zl :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: mowie majatek,zeby wszystko sprawdzic i zeby jeszcze byla pewnosc ze wykaze to na co zrobimy, to jest smiech na sali zeby takie rzeczy w takich cenach byly
 
reklama
katerinka niestety te testy z krwi tylko sa prywatnie,ja sobie robilam wziene z krwi i placilam za 20 alertgenow 140 zl.
 
katerinka sama zapewne wiesz, że nie da się od razu wyrzucić i przekreślić, potrzeba czasu i rzeczywiście pewnej dojrzałości. Zrozumienia, że bez niego lepiej niż z nim.
Moje emocje póki co ochłonęły, nie leżę po 22 h dziennie i nie ryczę w poduszkę.
Ale są takie chwile, że dałabym się pociąć byleby wieczorem położył się obok i zasnął z ręką na brzuszku, tak jak to robił.

wiem o tym i sama to przerabialam, raz kiedy sama odeszlam z mala bo wiedzialam ze bedzie lepiej,mialam chwile zwatpienia ale ten koszmat ktory fundowal mi potem caly czas to najlepszy dowod dla mnie ze podjelam sluszna decyzje, i mialam powod ale zostawienie mnie w ciazy z dzieckiem dla zadnego powodu,bo od tak chce mu sie samotnego zycia bez dzieci,a wzial kobiete z dzieckiem TO ZADNE POWOD KTORY TLUMACZY TAKIE ZACHOWANIE,a im wiecej ktos o tym mowi buduje w sobie taka zapore,ktorej nikt mu nie przekroczy ani nie zlamie,moja sie zaparla na dobre,kiedy trafilam w ciazy do szpitala i wtedy juz wiedzialam ze nie bede zabiegac o nic,bo nie ma juz nic..... bolalo bolalo ale naprawde da sie przezyc takie rzeczy,
ZYCZE WAM CIEZAROWECZKI TEGO Z CALEGO SERCA I NAJWAZNIEJSI TERAZ JESTESCIE WY I MALENSTWA

katerinka niestety te testy z krwi tylko sa prywatnie,ja sobie robilam wziene z krwi i placilam za 20 alertgenow 140 zl.
to u mnie inaczje bylo jakos to wiec tam za pare 170 zl a zeby wszystkie sprawdzic masakra jakas
 
Ostatnia edycja:
Carlaa dzieki wielkie, ja zrobilam "na czuja" wlasnie tak jak Ty i Sara to nawet chce pic :)

Wczoraj juz wieczorem miala ponad 38 stopni co jak na nia jest porazajace, bo do tej pory tylko raz w zyciu miala stan podgoraczkowy. Ale w nocy spala spokojnie, a dzisiaj juz duzo lepiej, nie musze wycierac nosa co minute. Jeszcze w nocy kot do nas przylazl, chociaz nigdy tego nie robi i kolo Sary nog sie ulozyl - nie wiem co mial na celu ;) W kazdym razie dzisiaj juz nie jest tragicznie, zobaczymy jeszcze jak bedzie wieczorem.

katerinka rzeczywiscie jakas cena z kosmosu!! Poupadali na glowe chyba, kogo na to stac??

Moj eks wczoraj napisal w srodku nocy zebym sobie znalazla na youtube piosenke jakas i ze to dla mnie. Piosenka cala w stylu "jeszcze bedziemy kiedys razem". No musial duzo wypic ;] Myslalam zeby mu moze wyslac wyrok o alimentach jako powiedzmy...ostatnia szanse na zrehabilitowanie sie...razem z komentarzem, ze dopoki sie nie zastosuje to dziecka nie zobaczy...bo teraz moze mi naskoczyc,moge odmowic a sam niech sie paluje z sadem o ustalenie widzen...
Ja juz dostalam wyroki do reki i jak tylko bedzie czas wolny to ide do usc zmienic nazwisko.

A ostatnio zabralam sie za pranie i prasowanie ubran ktore Sara podostawala po innych dzieciach i chwilowo wylaza nam z szafy. Ciesze sie, bo nic juz nie musze kupowac..Dziecko ma 16 par dlugich spodni, ktore pasuja na nia teraz...Ja mam 5 ;) Ze o bluzkach nie wspomne...Kurcze, fajnie miec starsze dzieci w rodzinie :)

Musze jej jakies buty jeszcze kupic na wiosne z gatunku trzewiki. Macie moze jakies sprawdzone niedrogie buciki?? Bo cena 139 zl za buty, ktore byc moze ponosi 2 miesiace (potem bedzie za cieplo, a na jesien beda za male) nie przamawia do mnie ;]
 
eh kochane, będę musiała prawdopodobnie odstawić niunię od cycka :( Ma podejrzenie nie tolerancji laktozy, wszystko na to wskazuje po tym jak lekarz mi powiedziała czym się objawia :( w pon mam odbiór badań ehhhhhh i dupa z cycka, a tyle o niego walczyłam :(
 
Candy nie przejmuj sie tak tym cyckiem, dziecko bez cycka tez dobrze zyje i daje rade, a zobaczysz, ze malutka bedzie jeszcze lepsza bez cyca :) wiec nie łam sie
 
oj szaleją choróbska mój już 16 zastrzyk dziś dostał :-( Aby ta wiosna wróciła...
tiptriptip gratulacje:rofl2: dużo zdrówka dla Was i dużo sił dla Ciebie:-)
She_86, sunflower1982 dla Was też dużo siły ja ze swoim rozstałam się półtora miesiąca temu, nawet nie wiem jak ten pierwszy miesiąc minął poprostu rana w sercu, łzy same leciały i aż czasami ciężko mi się oddychało. Jak na jakimś haju te dni mijały. Czasami mam nadzieję że jeszcze będziemy razem, czasami że już to nie ma sensu. Tak macie racje świat się zawala a Wy musicie znależć siłę i zbudować nowy lepszy świat dla Was i waszych istotek. Sunflower byłabyś w stanie żyć z nim dalej? Nie wspominałabyś tego jego zachowania nie wypominałabyś? Można zejść się po rozstaniach ale chyba trzeba mieć talent do wymazania złych rzeczy z pamięci.
Weżcie sobie słowa Orchideiki i zacznijcie kompletować ciuszki, może ktoś znajomy ma dziecko i będzie wydawał ciuszki i różne akcesoria.
Kalendarz ciąży tydzień po tygodniu - serwis eDziecko.pl polecam taki kalendarz ciąży sobie założyć. Nie mówię że jest mi prosto i wam zwłaszcza na początku. Mi aż klucha stoi w gardle jak widzę tatuśków tulących synków i myślę o moim maleństwie. Ale są chwile kiedy dziąślak się uśmiecha, tuli, zasypia w ramionach, jestem jego całym światem na razie i czyni mnie szczęśliwą. Mam nadzieję że wychowam go mądrze a on pójdzie dobrą drogą, ale to nie jest zależna czy pełna rodzina czy nie.

A jak by mój wrócił też bym pewnie jak inne tutaj dziewczyny chciała jeszcze spróbować. To jest nasze życie i jeśli jest jeszcze miłość i namiętność może warto jeszcze raz zawalczyć. A jak się mówi do tanga trzeba dwojga:baffled: A jak jest miłość to honor, unoszenie dumą jest takie trudne, ale za jakiś czas serce będzie mniej szaleć a mózg przejmie władzę.:cool:
 
Candyc oj biedna Zuzka bez cycucha może jeszcze nie stracone. A teraz z mlekiem mały pikuś wymieszać i poić. Ja mojemu gotuję źródlaną wodę Żywiec kupuję 5 litrowe baniaki bo kranówą wymiotował ale ty już podawałaś małej sztuczne i było oki? Ja jestem leniwa i w nocy cycuchem jest prościej, ale i na sztuczne matuchny mają sposoby, grzeją wodę i trzymają w termosach. Ale poczekaj spokojnie na wyniki i co poleci lekarz.
 
ja znalazłam...tylko że okazał sie totalnym kłamcą, znalismy się około 9 miesiecy, zamieszkaliśmy razem a 16 lutego ubiegłego roku po prostu wyszedł i już więcej nie wrócił..
byłam u jego rodziny i tam to się dowiedziałam że MÓJ KOCHANY MA ŻONĘ I DZIECKO,ZE ZOSTAWIŁ JA TAK JAK MNIE,ŻE JEST ZŁODZIEJEM(CO SIĘ POTWIERDZIŁO BO UKRADŁ MI KAMERĘ),ŻE OSZUKIWAŁ MNIE ZE WSZYSTKIM CO TYLKO BYŁO MOŻNA!!
pomyślałam sobie KIT Z NIM muszę dalej żyć, przeszłam załamanie nerwowe, a jak mi trochę przeszło----------to okazało się że jestem z nim w ciąży!! no i szok, zawsze chciałam mieć drugie dziecko więc tak samo jak się zszokowałam to i ucieszyłam:) powiedziałam mu o tym a on na to że nie zostawi mnie samej i za dwa dni wyłączył komórkę i tyle go widziałam....
jego babcia kazała mi usunąć ciążę żeby nie było problemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

w listopadzie urodziłam Marysię jest cudowna!!w sądzie sprawa o ustalenie ojcostwa i o alimenty, w toku. Ciężko ale..my kobiety musimy mieć bardzo bardzo dużo siły.
 
reklama
angola nie zazdroszczę przeżyć. Ja myślę, że sieć jest bardzo dobrym sposobem na szukanie kogoś. Jeśli się mieszka w małym miasteczku, w pracy są same kobiety no to gdzie kogo spotkać?? A ostrożnym trzeba być zawsze, obojętnie czy się poznaje kogoś poprzez net czy nie.
 
Do góry