reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

mamy kolejnego zabka ale od wczoraj jest koszmar,kubus robi kupke za kupke budzi sie co chwile w nocy a w dzien ordzi za czterech:)
oo obudzil sie teraz i na galazki pokazuje,nie ma co juz wigilie spedzamy od poczatku :)i zaczyna swoje gatgki uuu,ee ,no to moje dziecko ciekawe zycia chce posiedziec z mama,dobrze ze juz dzis wszystko zrobilam .to mam labe:)

mamuski wszystkiego dobrego :)))))))))))))))))))pociechy z dzieci,usmiechu na codzien,energi dla nas,malego zmeczenia,mniej zmartwien,duzo pieniedzy i mniej klopotow na codzien i oczywiscie milosci:) buziaki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie Mamusie :-)

Ja też chciałabym dołączyć się do Świątecznych Życzeń :tak:
Życzę wiec Wam wszystkim zdrowia, bo jak Wy będziecie zdrowe to ze wszystkim dacie sobie radę :-) Szczęścia ... zresztą większą jego część macie już je przy sobie, albo bedziecie miały lada chwila :-) Mądrości ... bo przed Wami jeszcze wiele trdnych decyzji do podjęcia :-) Wiele pokładów cierpliwości ... bo przy naszych szkrabach potrzeba tego dużo :-) Rozsądnej miłości ... bo nie warto być z byle kim byle tylko był :-) No i kasyyyyyy ... bo zawsze jej jakoś brakuje :-)
Buziaki da Was i Waszych dzieciaczków a przyszłym Mamusiom życzę szybkiego rozwiązania :-)
 
asuzanna szczera prawda:)

zagonilam dzisiaj mala do pomocy przy pierniczkach,i w efekcie zrobilismy 100 kolorowych,mala robila foremkami a ja ukladalam,potem udekorowala wedlug swojej inwencji:)
pierwszy dzis raz tez robilam rybke w piekarniku i schab ze sliwka,malo pracy,kupilam wszystko w promocji i mam nadzieje ze bedzie nam smakowac,musze wam powiedziec ze ostatnio czuje sie najlepiej przy garach jak mam nerw,to najlepszy sposob na odreagowania,mam dwoch malych pomocnikow przy tym i czas szybciej leci:)

swieta spedzamy w domku i powiem wam ze nie czuje aury swiatecznej jakos, zaraz idziemy troche na dwor bo jest tyle sniegu to sie maluchy wybiegaja
milego dzionka


a teraz leje ,co za pogoda,dzis tatus corci dzwonil z zyczeniami i ze chce ja jutro zabrac,to jedzie ,bo sama tego bardzo chce a ten od kuby nic,ma piec minut i sie synem dalej nie interseuje,a jego mama mowi do mnie dzis,ty zadzwon do niego,no on jest zapracowany,mowie dobre sobie-taki chyba zajety kims innym,ze o dziecku nie pamieta ale to juz jego sprawa,co za ludzie na tym swiecie chodza
 
Ostatnia edycja:
Katerinka nie przejmuj się ... takich jełopów jak Twoi na tym świecie cała masa :tak: ten od mojej starszej to już nawet jak dla mnie może nie istnieć, zresztą nigdy nie interesował się dzieckiem, a ten od młodszej córci już jakiś czas temu stracił zainteresowanie dzieckiem. Myślał, że jak przyjedzie raz na miesiąc czy półtora to dziecko będzie się mu rzucać z piskiem radości na szyję a tymczasem zonk. Ostatnio jak miał przebłysk ojcostwa to chciał małą zabrać na sanki i nawet mu ją ubrałam ale jak zobaczyła że ja nie idę to się rozpłakała i schowała za mną. Musiałam iść z nimi na te sanki. Nawet mu ręki nie chciała podać ani usiąść na sankach jak on je ciągnął. W domu to samo, z daleka od niego, uciekala a jak ją chciał wziąć na ręce to plakala. Nie odstępowala mnie na krok. W sumie to miałam dziką satysfakcję że nawet takie małe dziecko sie na nim zdążyło poznać. Mam tylko nadzieję, że rzadko będzie miał takie przeblyski i nie będzie mnie odwiedzał za często bo Paulinka go olewa a ja nie mam zamiaru go tu niańczyć. Także Wigilię spędziłysmy miło, spokojnie, w rodzinnej atmosferze i to były pierwsze tak cudowne święta od dłuższego czasu :-) Może w końcu dojrzałam do tego żeby zrozumieć kto i co jest dla mnie najważniejsze :tak:
 
asuzanna ja tam leje na niego ,ale widzisz dzwonila jego siostra,mama i wszyscy go usprawiedliwiaja tylko po co,nic nie zmieni ze jest palantem i dzieckim sie nie interesuje a ja mam satysfkacje jak nawet sie widzieli pare dni po urodzinach kubusia czyli jakis czas temu i on sie pyta kochasz tatusia a kubus rece rozklada nie ma :-D,i wtedy mu mowie widzisz,taki maly a taki rozumny:)))) A CO NAJLEPSZE KUBUS ANI RAZY JESZCZE NIE POWIEDZIAL SLOWO TATA,ale co sie dziwic jak go nie slyszy a u mnie nikt na te tematy nie gada

my mielismy tez bardzo spokojny dzien,bez zadnych rewolucji i mam nadzieje ze kolejne tez raz dwa szybko mina

a powiedz jak tam na waszym mieszkanku,ok wszystko?
 
Ostatnia edycja:
katerinka moja Paulinka woła tata ale kiedyś używała częściej tego słowa, teraz już bardzo rzadko. Też jej tłumacze że taty nie ma i jej to wystarczy. Najważniejsza jest mama i koniec :-)
A w mieszkanku pomalutku :tak: jak wymienialam sobie drzwi wejściowe to fachowcy mi spalili instalację elektryczną w mieszkaniu także trochę roboty było, no i tak po troszkę sobie wymyślam :-) teraz w grudniu kupiłam córeczkom fotele jednoosobowe rozkładane i eksmitowałam Paulinkę do drugiego pokoju także siostrzyczki są już we dwie razem a ja mam w końcu pokój dorosłego człowieka. Martwiłam się że Paulisia będzie płakać za łóżeczkiem ale jej się to bardzo spodobało :-) ale i tak sobie urządza nocne wędrówki do mojego pokoju :-D Chciałabym sobie pamalutku coś zmieniać w mieszkanku ale raz że z kasą cięzko a dwa to jeszcze narazie mam ciągle jakieś nowe graffiti na ścianach więc powstrzymuję się jak mogę :-) ale pomalutku, przynajmniej mam jakieś cele i plany na kolejne lata :tak: i znalazłam sobie bardzo fajne i uspokajające hobby ... chcę założyć akwarium i co miesiąc pomału cos kupuję ... już nie mogę doczekać się kiedy będzie ukończone a ja sobie potem dokupię do tego bujany fotelik i bedę gapić się w nie do znudzenia :-D i po co mi teraz facet??? :-D:-D:-D
 
A ja zaczne na drutach robic :) Takie cudenka mozna stworzyc,a ja tlyko szaliki potrafie :)

Nasz eks napisal sms o polnocy, ze wesolych swiat..i zebym sie nie martwila o kase, bo jest bezpieczna z nim. Nawet mnie to ubawilo...No szczescie, ze tak dobrze sie nia opiekuje :) Jeszcze nie wie ze nie ma praw, czekam az sie wyrok uprawomocni. Sara mowi czasem tata, ale to dlatego, ze mieszkamy z moimi rodzicami i ja wolam tata...To ona do mojego ojca czasem tatuje, chociaz normalnie wie ze to dziadzia. Tez powiem, ze taty nie ma.

A poza tym musimy sie przeprowadzic...Ona dostala NAMIOT...Wielki namiot z pileczkami w srodku..Ogromna iloscia pilek..cholera, gdzie ja to postawie?? Poza tym oczywiscie kilkanascie innych zabawek...W tym owieczke timmy time, ktora beczy, a jak sie polozy robi chrr beee, chrrr beee...Jeszcze jedno beee i zrobie z niej kożuch...Ale Sara bardzo szczesliwa -chodzi ciagle z czyms w rekach albo caluje bombki na choince...Uwielbia osmiornice wiec upieklam piernika w ksztalcie osmiornicy i wisi na drzewku...Potem moze wkleje zdjecie potwora.
Ogolnie swieta poszly dobrze, ulepilysmy 400 pierogow, zdazylysmy ze wszystkim, bylo bardzo milo, chociaz duzo sprzatania. A jak u Was?
 
asuzanna oj to zawsze sie cos musi stac zeby nie bylo za dobrze przy nowym mieszkankul,ale jak sobie powoli zrobisz to bedziesz miala satyskacje i tak podziwiam bo na pewno sporo cie to kosztuje ale dajesz rade, a jak juz sobie zrobisz to akwarium i fotel to koniecznie przeslij fotke,
fajnie miec swoj kat ktory mozna zrobic jak sie chce,mi sie marzy pokoj dla dzieci ,na pol rozowy i niebieski,jednak dzieci musza swoja kraine i miejsce gdzie sie dobrze czuja
no to paulisia juz duza dziewczynka a jak starsza corka zniosla przeprowadzke?
charlene u nas to jest odwieczny problem z zabawkami,ale ja co jakis czas stare oddaje
i wtedy nie ma problemu,bo tak jest tego za duzo
karolina no to musisz konczyc dom zgodnie z planem

corcia pojechala do taty,jaka byla szczesliwa i mowi mamo ty na mnie czekaj z kuba,ja wieczorem zadzwonie do ciebie:) a mama idzie do siosty i bedziemy mieli spokoj,taki o jakim moglam ostatnimi czasy zapomniec
potem posprzatam,pobawie sie z kuba i bedziemy sie lenic do wieczora
milego dzionka
 
Dziewczyny przepraszam, że tak się wcinam i jeszcze zmieniam temat, ale...

Moja siostra 10stycznia odlatuję do UK, wczoraj zarezerwowała bilet do UK dla mnie i dla małej na marzec + powrotny :)
Podejrzewam, że do marca nie będę po żadnej rozprawie ani nic i czy w takim razie będzie mogła mała ze mną polecieć ?

W sumie nie będzie mieć ojca w tym czasie, bo tatuś chce ustalać ojcostwo itp.
Troszkę się zaniepokoiłam, że mała może ze mną nie móc polecieć na te 2 tygodnie :(
 
reklama
asuzana,katerinka moj Filip ma 2 lata i prawie 2 m-ce a dopiero niedawno zaczal uzywac slowa TATA ze zrozumieniem. wiec moj ex troszke sobie poczekal zanim dziecko zaczelo go zauwazac jako ojca.

a co do swiat to spedzislimy je spokojnie i leniwie. a jak przyszedl czas na prezenty to Filip wpadl w szal rozpakowywania. rozwiazywal wstazki, zdzieral papiery. z entuzjazmem rozpakowywal nietylko swoje prezenty. i chyba najwieksza radosc dawalo mu wlasnie rozpakowywanie niz same prezenty. dopiero dzis od rana na spokojnie zaczal sie przygladac zabawkom i bawic. no a potem zostal ubrany i przyszedl po niego tata.
asuzana tez mi sie marzy pokoik osobny dla Filipka. ale bede musiala sobie jeszcze na to troche poczekac. a poki co nasz wspolny pokoj wygkada wcale niedoroslo zeby nie rzec, ze wyglada dziecinnie. takie male ludziki zajmuja soba i swoimi dobrami mnostwo miejsca :tak:.
 
Do góry