reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Witam Was laseczki chcialam sie przywitac i powiedziec ze u mnie na razie ok , jestem tylko troche zmeczona , nie mam zadnej weny dzisiaj wiec wybaczcie pozdrawiam
 
reklama
Kitta- podziwiam Twoje pozytywne nastawienie. Mimo że ja nie użeram się ze spermodawcą, to mam inne zmartwienia na głowie. Ale ja też tryskałam energią jak byłam w 22tc, teraz nie jest mi tak łatwo, szybko się męczę i nogi strasznie puchną...
A zauważyłam że nastawienie powoli zaczyna mi się zmieniać, może pod Waszym wpływem :) Bo jak czytam o Waszym życiu, to dochodzę do wniosku że niektóre mają o wiele gorzej niż ja, więc koniec narzekania. Trzeba zacząć kochać to, co będzie...
Justysia1989- takie uroki zażywania żelaza, ale chyba lepiej się przemęczyć niż ryzykować anemią. Ja już się przyzwyczaiłam :)
Długo juz zazywasz tez zelazo??Tak lepiej się pomęczyc ,niz z tej anemi mogło cos przejsc na dzidzie
 
asuzanna o to ja ci wspolczuje z tym wstawaniem ,ja poki co o 4 karmie malego i wtedy spie poki mala sie nie obudzi.no nie powiem ale nie raz chce sie spac ale takie uroki dwojki dzieci :-)
carla czas leczy rany,bedzie dobrze
mloda zalozylam konto na alegro :) teraz tylko net ,nie mozna wyjsc to chociaz tak czlowiek sobie pomoze
justysia mnie tez pare sliwek nie ruszalo ale juz wiecej kochana.
corcia dzwonila od taty zadowolona ze jest grzeczna i tata zdal relacje ze jest w szoku ale tez sie cieszy,a w domu pusto bez niej
 
Hej kochane
katerinka chyba spróbuje jeszcze raz tych sliwek ,a to trzeba jesc je rano na czczo?czy po kazdym posiłku ???
Fajnie ze córci się tam podoba:tak:a kiedy wraca do Ciebie???
Carla ja biore ascofer 2 razy dziennie
A ktos z was brał tez magnez???
Sniło mi się ,ze ktos mnie uderzył w brzuch i było duzo krwi ,a ja wyłam ze dzidzie poroniłam ,aby tak się nie stało
Adka jak tam dałas sobie naspokój z ex?????
Jutro juz zamówie kilka rzeczy dla dzidzi ,bo chyba czas :)
Wczoraj dzidzia tak mnie kopała w bok ,ona tak jest ułozona i się nie przekręca ,mam nadzieje ze się przekręci z główką w dół
Czytałam ,ze kobiety z nadwaga mają cięzsze porody ,,to mnie juz dotyczy bo mam nadwagę ,tylko się bac Los pokaze
Az strach ile mnie wyniesie wyprawka ,ale cos trzeba kupic dla dzidzi co potrzeba
Będę szukac promocji ,zawsze taniej te pare zł:)
Wczoraj mnie tak nadpadło ,ze zachciało mi się mojej dzidziulki przytulic ,pocałowac ,dotknąc ,a tu d,,,,,,,,,, jeszcze trzeba czekac:-D
 
Wyadawałoby sie,ze jest juz mi lepiej.Poszłam do pracy,zoraganizowałam sobie duzo zajec zeby nie myslec,nie zastanawiac sie...Starałam sie naprawde sie starałam,ale niestety znowu mnie naszło na ryczenie.Dziewczyny 1grudnia minał miesiac odkad jestem sama.Czy jest mozliwe,zeby tesknic za kims kto zranił mnie tak bardzo jak nikt inny??Ja nie chce tesknic,plakac,chce zapomniec,chce zyc...Czy kiedys jeszcze bede szczesliwa....
 
Hej Dziewczyny, jakos ostatnio nie mam czasu zeby zajrzec co u Was, ale tak w skrocie wiem ;) bylam u lekarza we wtorek i kazala mi isc do okulisty, neurologa i na rehabiliracje z Nikosiem :/ juz dawno widzialam, ze ma krzywa glowke i nawet mowilam mojej lekarce, ze to od lezenia na jednym boku, bo ciagle go klade na lozku tak, ze zeby zobaczyl pokoj musi patrzec w prawa strone, dlatego tak mu sie ''wykrzywila'' glowka. Jest po prostu plaska z tylu, po prawej stronie, ale lekarka powiedziala, ze to moze miec zwiazek z oczami, bo moze nie dowidziec, ale tlumacze ze sie zozglada, tylko przewaznie w prawa strone, bo nie daje mu szansy patrzenia w lewa ..... no nie wytlumaczylam, najwyzej polatamy troche, jeszcze mam ten miesiac wolny, a raczej juz zajety :/ no ale zaczelam go klasc juz zawsze tak, zeby odchylal sie w lewa strone :) poza tym mial szczepienia :/ ale wszystko poszlo sprawnie :D Dzisiaj ide zalatwic chrzest, nie wiem co mi znowu Siostra tam powie, ale mam nadzieje, ze nie bedzie zbyt surowa ;) dobra lece sie przygotowac, musze sie od razu zapisac na rehabilitacje :/ no to trzymajcie sie Dziewczyny :*
 
Hej ;) Ja psychicznie czuje się coraz lepiej, można nawet powiedzieć, ze bardzo dobrze :-) Teraz będę robiła pokój dla mnie i dla dzidzi :-D Coś w kolorach fioletu :) Jutro na badania krzywej cukrowej. Tak nie lubię badań! A najbardziej tego, że jedzie się tam na czczo i sama myśl, że tyle czasu na "głodnego" będę siedzieć mnie dobija :sorry: Ale dam radę, innego wyboru nie mam. Jeśli chodzi o zdrowie, to jest nie za ciekawie. Wszyscy u mnie w domu chorzy, ja też czuje się nie najlepiej ale muszę chodzić do szkoły, żeby zaliczyć semestr. :no:
 
Witajcie kochane. Dawno nie pisalam, ciesze sie ze u wiekszosci z was jest humor i dobre samopoczucie, Adka uwazaj na grype. U mnie dziwnie, moj pan jak jestesmy u znajomych zachowuje sie jak gdyby nigdy nic, ze zaczynam podejrzewac ze moze ja wyolbrzymiam sytuacje, nawet mowi o upnie nowego auta dla mnie, wie chyba odejsc nie chce skoro chce mi kupic samochod, sama juz nie wiem co o tym myslec...
 
reklama
Hej ;) Ja psychicznie czuje się coraz lepiej, można nawet powiedzieć, ze bardzo dobrze :-) Teraz będę robiła pokój dla mnie i dla dzidzi :-D Coś w kolorach fioletu :) Jutro na badania krzywej cukrowej. Tak nie lubię badań! A najbardziej tego, że jedzie się tam na czczo i sama myśl, że tyle czasu na "głodnego" będę siedzieć mnie dobija :sorry: Ale dam radę, innego wyboru nie mam. Jeśli chodzi o zdrowie, to jest nie za ciekawie. Wszyscy u mnie w domu chorzy, ja też czuje się nie najlepiej ale muszę chodzić do szkoły, żeby zaliczyć semestr. :no:
hej :)A co ty z pokojem będziesz robic?malowac?jakas tapeta?juz zakupiłas cos dla dzidzi?
A do co badan ,zapomniesz o jedzeniu jak ja dzis:)Byłam w loboratorium ,pobrała krew ale troche zabolało:-DMałpa jest nie uwazna:)
 
Do góry