reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
musi byc dobrze, najcudowniejszego faceta wkoncu mam.... pod serce;-)i tego sie bede trzymać:) nie lubie jakos niedzieli , nudzi mi sie strasznie ale przezyje. mam misje bo jakas nie mila dusza spuscila mi powietrze w oponie i pelna strachu musze sie doturlac do stacji bezynowej.... ahhhhhhhhh ale mam mobilizacje bo chce na ploteczki jechac musze sie zaczac ruszac bo mama mowi ze jak bede tak w domu kwitnoc to synaczka bede rodzic ciezko. a wiec plan ruszam moja wielka pupe....:baffled:
 
aniu- malo zmartwien i agresji, zadnych stresow i depresji! duzo smiechu i radosci. wiele szczescia i milosci:-) wszystkiego naj naj kochana!
 
witam was :)))
ja dzisiaj pospalam oczywiscie do poludnia:D a teraz siedze sama . ;p
i jak zwykle zapomnialam co mialam do kogo napisac hmmm
ania wszytskiego najlepszego z okazji imienin:)))
bezsenna super sobei radzisz jestem dumna z Ciebie:) ucaluj Kubulka:) sliczny jest
mamusia mnie tez dzisiaj mala strasznie kopie i to tak boląco ze szok;D ale taki bol to nic:))))
obudzilam sie dzis ze strasznym bolem plecow..ehhmusze sie zaczac przyzwyczajac ze teraz to juz tak bedzie az do wrzesnia..;////
 
ja niestety cierpie na bole plecow od samego poczatku, wiec wiem co czujesz samasamotna. Fatalna sprawa.
cisza dzisiaj na forum a niedziele mamy, ciekawe co dzewczeta porabiaja
 
ahoj dziewczyny :-p

asuzana dzięki wielkie potraktuje to też jako komplement dla mnie bo przecież Smok to cała ja :-D chociaż do mnie jakoś się nigdy nie ustawiała kolejka facetów :tak: w każdym bądź razie potencjalne partnerki będą miały ze mną ciężkie życie bo będę poddawane wnikliwemu prześwietleniu :-p no i oczywiście często będą zapraszane do nas do domu ,a ja będę na nich testować moje kulinarne zapędy buheheheheh tak tak to demoniczny śmiech mam nadzieje że syn nie będzie miał mi tego za złe :-D a ty kiedy wracasz do pracy? ja to jestem trochę nie na czasie bo tej przerwie... ale raz ze nie miałam neta, a dwa te praktyki takie wykańczające że dramat momentami, ale jeszcze ten tydzień i 17 dni wolnego od praktyk, a potem już następne :tak:... a razem z nimi sesja poprawkowa :confused2:

krropelka a ty gdzie się podziewasz do jasnej ciasnej pannico? :-D czyżby kolega całkiem ci zawrócił w głowie? ostatnio jak byłam na zakupach to mi się przypomniało co pisałaś po kupieniu sobie nowego stroju kąpielowego i stojąc w przebieralni... poczułam się jak wielki tłusty i na dodatek blady jak dupa eskimosa wielrób z rozstępami i zaczątkami celulitu :-D.. po przejżeniu się w lustrze u siebie w domu stwierdziłam ,ze wcale nie jest ze mna tak źle i to wszystko przez te sklepowe lustra :-D ja nie wiem gdzie oni maja kurde blade wyobraźnie zeby dawać białe lustra i jeszcze mega jasne oświetlenie :-p

bezsenna ja też się nauczyłam dzisiaj czegoś nowego :-), a mianowicie że mój synek bardzo chętnie je zupe jak się bawimy w wylawianie różnych składników i wtedy nawet marchweke je chętnie z łyżki mimo że normalnie ją ściąga paluchem ;-)

jak tak się chwalicie zdjęciami to jat eż się pochwale... tylko że robione oczywiscie komórka wiec nie narzekać na jakość :) uważam że ten motyl i tak miał duzo cierpliwosci ze czekał az wygrzebie telefon z torebki bez dna :-D
 

Załączniki

  • DSC01676.jpg
    DSC01676.jpg
    47,5 KB · Wyświetleń: 17
reklama
Do góry