reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
Katerina: cieszę się, że dzidzia siedzi u Ciebie w brzuchu i ma tam siedzieć jeszcze 2 miesiące. Dobrze, że napisalaś wczoraj, bo już się martwilam.
 
Muszę się pochwalić, że mimo początkowych barier psychicznych i mimo bólu brodawek karmię dalej Kubulka :happy: Czekam, kiedy będę mogła z nim wyjść na spacer.
Ania_Wawa Cieszy mnie to, że synek poszedł w moją rodzinę, jeśli chodzi o wygląd i wymiary. Bo mój ex jest szczupły i niski, więc wolałam, żeby synek odziedziczył wygląd po mnie. W końcu ma być silnym facetem =)
 
Ostatnia edycja:
bezssenna Kubulek to w koncu lew musi byc silny i duzy! :)u mojej siostry tez najpierw byla sunia a potem dziecko. ale sunia nic nigdy nie zrobila dziecku. tez pilnowala dziecka jak ktos obcy przyszedl bacznie obserwowala. mialo sie wrazenie jakby swego pieska pilnowala. gdy jej synek podrosl byl swietnym kompanem zabaw. sunia na wiele mu pozwalala i nigdy jemu nic nie zrobila alergii na siersc tez nie ma.
ciesze sie bardzo ze tak swietnie sobie poradzilas i dalej radzisz. zanim ja urodze to juz bedziesz mamusia na 102. i juz zapowiadam ze bede pisac do ciebie po rade. dobrze?
powerandujesz Kubulka kilka dni i pojdziecie na spacer. jest cieplo to chyba bedziecie sporo czasu spedzac na dworze. ja urodze jesienia niewiadomo jaka bedzie pogoda, a u nas w bieszczadach szybciej jest jesien zima.

ania jak sie dzis czujesz?mam nadzieje ze troszke lepiej?tak jak pisaly dziewczyny i ja tez sie dolaczam, poprostu przechodzisz etapy to co sie stalo. pisz zawsze jak ci zle. zawsze ktoras ci pomoze. ja dolaczylam do forum gdy sie juz nieco otrzaslam ale zaluje ze nie trafilam tu wczesniej bo szybciej bym sie wygramolila z dolka psychicznego.
ja tez nie wychodzilam z domu, nie mowilam nic o dziecku, ktore nosze pod sercem. nic mi sie nie chcialo. ale czas i forum swoje zrobilo. zrozumialam ze dla dziecka musze byc silna, bo ona tylko mnie bedzie miala.
ja juz uwierzylam ze bez faceta tez sobie poradze. ty tez sobie poradzisz bo musisz byc silna dla swojego Maluszka.
ja nie chce sie madrzyc, chce ci pomoc bys uwierzyla ze na jednym dupku swiat sie nie konczy. poczytaj moje posty bylo ze mna zle teraz jest juz lepiej. za jakis czas i ty sie podniesiesz.
 
Ostatnia edycja:
Anowi Ja jestem za tym, żeby dziecko się wychowywało ze zwierzątkami. Tylko, że mój pies zawsze spał ze mną, a teraz wiem, że już nie może, bo zgniecie Kubulka. Zresztą dużo sierści ona gubi.
 
czesc dziewczyny u mnie leje a ja zaraz wracam do lozka,dalej cos bez sil jestem,i jestem az zdziwiona ze nie mam energi,mam nadzieje potem na spacer ale to sie zobaczy.
bezsenna DALEJ PELEN PODZIW.kubus slodki i widac bedzie chlopak duzy,ciesze sie ze jestes zadowolna i szczesliwa,juz zapomnialam co pisalas przed porodem.jednak maly ci wszystko wynagrodzi,:-):-):-):-):-):-):-):-):-)a ty jestes bardzo dzielna mamusia.
ania no wczoraj pobilam rekord spania,mama sie zajela mala nikt mie nie budzil i to chyba ten stres swoje zrobil,nie zdarzaja mi sie takie rzeczy.oby bylo dobrze,
asuzanna a o ktorej paulinka chodzi spac? ze taki ranny ptaszek jest,ja sie postaram nie zaczynac z piciem kawy po porodzie.ale to sie zobaczy.moze moj tez bedzie robil psikusy ze wstawaniem:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
bezssenna u mojej siostry nieraz sunia tak prosila ze wyprosila i spala w nogach :) jak jest zwierzak w domu dziecko sie uczy pewnych zachowan. i tez jestem za zwierzakiem w domu.
Kubus juz chyba nie wymiotuje wodami plodowymi?super ze karmisz piersia, ja sie naczytalam o roznych masciach na brodawki a ty jakies stosujesz?

katerinka odpoczywaj ile sie da. zeby cie jakies chorobsko nie dopadlo. jedni zajadaja stres a ja jestem z takich co stres odreagowuja spaniem. wtedy moglabym spac i spac. moze i ty tez?
 
Ostatnia edycja:
Do góry