reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

:szok:ania ja cie podziwiam,to ze ludzie gadaj to nic nie da, a pamietaj ze on potem moze powiedziec ze za nim latasz,ja juz sie na temat tej twojje tesciowej wypo.na terapie niech ona sama lepoiej idzie,
ja ci zycze z calego serca zeby sie ulozylo ale pomysl czy warto i czy dasz rade potem w razie co
no anowi ja sie momentami podziwaim ze jeszcze zawalu nie dostalam ....

jest jeszcze ktos??? ja sobie siedze i sie nie ruszam
 
Ostatnia edycja:
reklama
do becikowego potrzebowalam ksero aktu urodzenia dziecka i ksero dowodu (mojego ;-)) wiec z tym nie bylo problemu, na miejscu tylko wypisalam kilka rzeczy, ale zeby bylo szybciej mozna sciagnac i wydrukowac z ich strony te papierki i wypisac w spokoju w domu, w akcie urodzenia jest podane tylko imie ojca a nazwisko moje, bo nie moglam jego nazwiska podac, to wpisali moje :) a rodzinnego nie zalatwilam bo musze miec najpierw z sadu przyznane alimenty :/ a szkoda bo dodatkowo mozna do becikowego dostac jeszcze jeden tysiac ale trzeba miec przyznane rodzinne, wszystko zrobia zeby tylko latac i krecic sie po miescie :/
 
mloda a wiec widzisz,jak by on z toba poszedl i jego nazwisko jako ojca by bylo to jeszcze bys musiala jego dochody miec.ciekawe czy ci nadplaca rodzinne?
a jak ty zalatwisz te alimenty jak on jest w holandi?
samasamotna mi sie juz tez zaczynaja robic momenty ze bym spala na stojaco:)
 
Ostatnia edycja:
wiem, wiem, dlatego za grosz nie ufam jego matce i trzymam się swojego; jak coś dobrego mnie spotka to ok, jak nie to caly czas realizuje plan B rownolegle
anka ty bys chciala do ex co nie? ja sie zastanawaim caly czas czy po takich akcjach mozna sie wogole dogadac ze soba?:sorry:
a na nia uwazaj ja po takim esie co ona napisala wogole na nia bym nie patrzala ale zrobisz jak uwazasz

wiecie co mnie strasznie cycki bola,lecimi ta siara i mam jakies jak by mnie co chwile cos klulo
 
Ostatnia edycja:
wyglada na to ze tak.kurde jak pomysle ze nigdy w piatek nie mialam czasu siasc do kompa a teraz moge calymi dniami to jest szok normlanie,ale co takie zycie,\
mam nadzieje ze maly da mi tu zagladac
 
odkąd zaczelam czuć pierwsze takie mikro ruchy malucha, to kiedy dlugo nie czuje juz sie nakrecam; zreszta ja jestem specjalistką od nakrecania i schiz...niestety.martwie się też, bo wszycy mi mowia ze zeszczuplalam i faktycznie na wadze nic nie przybywa; zeszczuplalam a powinnam tyć
 
reklama
ania ja z waga mam tak samo,najpierw schudlam potem cos przytylam ,potem dlugo nic ,maly przybral i ja przybralam pol kg a w sumie jak narazie jakies 4,5
a teraz mi takie kopniaczki daje ze az milo:) i wiem ze bedziemy szczesliwi:)))
ja zaraz uciekam do wyrka poogladam jeszcze tv
 
Ostatnia edycja:
Do góry