reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Co mnie gryzie? To że nie mogę wyrzucić tych cholernych myśli z glowy o ex, co się obudzę to z myślą o ex, nawet nie mam na to wplywu. Nawet ostatnio zastanawialam się jak to jest, że budzę się w nocy myśląc o nim, okropność, fujj
 
reklama
samasamotna no boli tak ale ja czekalam zeby mala zobaczyc i juz mi bylo obojetne,jk mi ja wyjeli to byla najpiekniejsza chwila w zyciu i bol poszedl z zapomnienie
ania to naprawde pogadaj z lekarzem,sen najwaznijeszy dla dziecka,jak ty odpoczywasz to sie relaksuje razem z toba,co do ych zlych mylsi,ja sie nabawilam od placzu powaznego zapalenia spojowki
 
ehh wiecie co . ja nie rozumiem tych dojrzalych facetów..jestem w stanie zrozumiec mojego 17-letniego exa..ale ja nie widze roznicy w nim i w zachowaniu waszych 30 letnich exów..to jest straszne ze oni zachowuja sie dokladnie jak on..jak nawet niepelnoletni czlowiek...przeraza mnie to;/
 
Byliśmy razem i mieszkaliśmy rok, a znalismy sie kilka lat i zawsze czuliśmy do siebie mega chemię, ale on byl żonaty i nigdy nic nie bylo. Dopiero kiedy żona zostawila go dla innego i bylo po rozwodzie.
a nie pomyslalas nigdy ze jak zrobl zonie to zrobi tobie,bo faceci potrafia
samasamotna moj ma grubo po 30 i co niektorzy 20 latki lepiej sie zachowuja,te nasze to gnidy i nic innego
 
Ostatnia edycja:
KAterinka, wlaśnie to ona odeszla od niego do innego
a widzisz to u mnie bylo tak samo,mojego tez zona zostawila i on zrobil to samo,wyczytalam ostatnio ze to jest udowodnione ze robia to z zemsty psychicznej i taki facet potrafi grac zeby cos uzyskac,i ja sie tak wlasnie nabralam a ku.... taki kochany byl widzisz

wlasnie pisze z moim przyjacielem i sie zastanawiamy czemu z nim sie nie przespalam.bynajmniej bym miala faceta obok,kurde jaki to czlowiek jest glupi po fakcie ja wale........
 
Ostatnia edycja:
reklama
Katerina, ja tak sobie sama dedukowalam, że to może tak zadzialalo, że tak jak on nic nie mial do gadania i przechodzil zalamanie, to podświadomie zrobil to samo. Psychika może im się krzywi
 
Do góry