reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

siostra mieszka zagranicą, a przyjaciolki nie mam niestety żadnej takiej bliskiej... wlaśnie dlatego tak mnie przeraża ta samotność przy porodzie.
 
reklama
samasamotna ja nie chce zadnej cesarki, porod naturalny to nie takie straszne jak go maluja,dwa dni i mnie nie mnie w tym szpitalu,grunt to dobre nastawienie jak tam pojdziesz.ja u mnie mama odpad bo tez ma buzke nie wyparzona to by mnie denerwowala a siostra by ryczala
ania pomysl ze chcesz byc sama i bedzie dobrze,wiele kobiet tak rodzi z wyboru bo chca oszczedzic tego widoku swoim,wiec wkrec sobie cos i bedzie dobrze,
 
;-)ja ewentualnie siusiu bo mam malego nisko i biegam i po cos do kuchni.ide po kanapke i jestm ,dzisija mi sie nie chce spac za duzo emocji
 
Ostatnia edycja:
ooj ja sie powoli juz spiaca jestem
mysle ze ja chyba tez sama bede rodzic..
katerinka ja sie porodu naturalnego strasznie boje..ale mysle ze dam rade:) bardzo boli???
 
Ja to w ogóle mam problemy ze spaniem, dlugo nie mogę zasnąć, potem budzę się kilkanaście razy, leżę, koszmar. Pewnie przez te myśli, których nie mogę wypędzić. Ale jak to się mowi czas leczy rany, więc już nie mogę doczekać sie tego :)
 
reklama
ania przykro mi ze tak cierpisz..:( chcialabym Ci jakos pomoc ale nie wiem za bardzo jak:((
popros swojego lekarza o cos na lepsze spanie i cos relaksujacego ja np po hydroxyzinie spie bardzo dobrze i jestem spokojna moze lepiej bys sie po tym poczuła?
 
Do góry